DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka ukraińskiego

( ilość produktów: 35 )

Nauka języków obcych - Ukraiński

Książki do nauki języka ukraińskiego

W ofercie naszej księgarni internetowej znajdują się książki do nauki języka ukraińskiego. Nasi specjaliści zadbali o to, by do asortymentu trafiły opracowania różnego rodzaju, w tym przeznaczone również dla młodszych czytelników. Dzięki rozbudowanej ofercie nauka języka ukraińskiego może być znacznie prostsza!

Oferowane przez nas książki do nauki języka ukraińskiego mogą również stanowić uzupełnienie oficjalnych kursów realizowanych stacjonarnie lub online.

 

Słownik polsko-ukraiński

Podstawową książką do nauki języka ukraińskiego będzie oczywiście słownik polsko-ukraiński! W leksykonie tego rodzaju znajdziesz alfabetycznie ułożony wykaz haseł wraz z ich prawidłowym tłumaczeniem. Słowniki polsko-ukraińskie mogą okazać się szczególnie przydatne w nauce pisowni. Dzięki nim łatwiej i szybciej przetłumaczysz prywatną korespondencję czy też treść firmowego e-maila.

Osobom, które przyjechały do Polski z Ukrainy warto natomiast sprezentować słownik ukraińsko-polski, który ułatwi im poznawanie naszego języka. W naszej ofercie dostępne są zarówno leksykony polsko-ukraińskie, jak i ukraińsko-polskie, a także opracowania łączące oba te rodzaje.

Małym czytelnikom serdecznie polecamy słowniki ilustrowane języka ukraińskiego. Czytelne i zrozumiałe nawet dla najmłodszych obrazki ułatwiają znacznie rozumienie słów i ich poprawne stosowanie w codziennej mowie.

 

Rozmówki polsko-ukraińskie

Równie niezbędne, co słowniki, będą książkowe wydania rozmówek polsko-ukraińskich. To świetnie opracowane pozycje, w których znajdują się najczęściej używane zwroty i określenia. W zależności od wydania rozmówki ukraińsko-polskie czy też rozmówki polsko-ukraińskie mogą być uzupełnione o niewielki słowniczek z popularnymi słowami, jak i dodatkowe informacje dotyczące poprawnej wymowy.

Rozmówki polsko-ukraińskie mogą okazać się bardzo przydatne, jeśli na co dzień pracujesz z osobami z Ukrainy i chcesz szybko wypracować z nimi, dosłownie i w przenośni, wspólny język!

 

Język ukraiński - na naukę zawsze jest czas!

Na naukę każdego języka obcego zawsze jest pora. Bez względu na to, czy jesteś dopiero uczniem, czy może w dojrzałym wieku znajdujesz na to więcej wolnego czasu, możesz sięgnąć po książki z naszej oferty!

Czytelnikom, którzy chcą przypomnieć sobie najważniejsze zasady gramatyczne języka ukraińskiego polecamy repetytoria językowe czy też podręczniki dla początkujących lub średniozaawansowanych. Dzieci mogą natomiast sięgnąć po różnego rodzaju czytanki czy też proste podręczniki opracowane w języku ukraińskim.

Chcesz zacząć naukę języka od podstaw? U nas znajdziesz także kompletne kursy do nauki języka ukraińskiego! Przygotowane w przystępny sposób pozwalają zgłębić tajniki tego melodyjnego języka i zdobyć nowe umiejętności nawet w zaciszu własnego domu! Dzięki zestawom ćwiczeń będziesz w stanie regularnie powtarzać nowe informacje, a tym samym przyswajać materiał i uczyć się tak, by jak najszybciej zapamiętać wszystkie popularne zwroty i praktyczne określenia występujące w języku ukraińskim! Dodatkowo w tak kompleksowym kursie znajdziesz ciekawostki na temat kultury i tradycji Ukrainy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
2024-04-22
OK
pixel