SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Dzienniki i poradniki - Książki

( ilość produktów: 284 )

Książki - Dzienniki i poradniki : Dla młodzieży

Poradniki dla młodzieży

Twoje dziecko jest zainteresowane jakimś tematem? Chce rozwijać nowe hobby? A może chce poprawić swój angielski? W tej kategorii prezentujemy poradniki dla młodzieży na najróżniejsze tematy. Wszystkie oferowane przez nas poradniki zostały wykonane przez specjalistów, którzy współpracowali ściśle z ekspertami w różnych dziedzinach, aby przygotować poradniki dla młodzieży, które odpowiadają na różne pytania, a także wyjaśniają jak się zabrać za coś, o czym jeszcze nie mamy pojęcia, ale jesteśmy zainteresowani danym tematem. Warto zauważyć, że poradniki - zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży cz dzieci - stanowią jeden z najbardziej popularnych typów książek i są uwielbiane przez ogromną liczbę osób. Poradniki kupują sami zainteresowani, ale i często stanowią prezent - na urodziny, imieniny, czy święta Bożego Narodzenia lub Wielkanoc. Tego rodzaju pozycje książkowe są pełne cennych informacji i gotowych porad na najróżniejsze problemy, które dotyczą rozwijania pewnych umiejętności, ale i radzenia sobie z różnymi aspektami związanymi z otaczającą nas rzeczywistością.


Najlepszy poradnik dla młodzieży

W naszej księgarni internetowej Matfel można znaleźć bardzo bogaty asortyment, wśród wielu zróżnicowanych pozycji książkowych i nie tylko, można znaleźć ogromną ilość wartościowych poradników dla dzieci i młodzieży. Niektóre z nich dotyczą poważnych tematów i tak też są napisane - w poważny sposób, nierzadko zawierają statystyki i opinie badaczy. Ale posiadamy również radosne i zabawne poradniki, które wyjaśniają wiele spraw w lekki i zabawny sposób, co pozwala zrozumieć danym problem, rozwijać konkretne hobby czy umiejętności a jednocześnie dobrze się bawić podczas czytania kolejnych rozdziałów. Dobry poradnik dla młodzieży może być zarówno bardziej teoretyczny lub bardziej praktyczny, w zależności od tego, czego szuka młody człowiek. Oferujemy w sprzedaży takie poradniki dla młodzieży jak: poradniki o modzie, psychologii, sporcie, hobby, zwierzętach itd. - od wyboru do koloru. Z pewnością każda osoba, które chce kupić jakieś poradniki dla młodzieży znajdzie coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich. Poradnik dla młodzieży to bardzo tanie rozwiązanie, które może pomóc w walce z problemami lub brakiem wiedzy czy umiejętności związane z interesującym nastolatka tematem.


Poradniki dla młodzieży - gatunek i historia

Poradniki były popularne już w starożytności! Za pierwszą książkę tego gatunku uznaje się Biblię. W starożytności czytano Cycerona czy Owidiusza, którzy pisali o przyjaźni, obowiązkach, powinnościach, relacjach miłosnych. Z kolei kilkaset lat później, w średniowieczu, bardzo popularne były przewodniki o tematyce miłosnej. W kolejnej epoce pojawiły się sporo książek z poradami na zachodzie. Właśnie wtedy zaczęła się "moda" na samodoskonalenie, a same poradniki zaczęły zyskiwać coraz więcej zwolenników. Dziś poradniki dla młodzieży i dorosłych stanowią jeden z najpopularniejszych gatunków, jakie są wybierane podczas zakupów w księgarni - ludzie chcą się uczyć, chcą poznawać nowe informacje i zyskiwać nowe umiejętności, chcą też rozwijać już zdobyte zdolności.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Polecam
2023-12-09
Bardzo dobry kontakt z Księgarnią. Sprawna realizacja zamówienia. Polecam.
pixel