DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Czerwony Kapturek - Książki

( ilość produktów: 5 )

Książki - Czerwony Kapturek : Bajki

Opowieść o Czerwonym Kapturku to jedna z najbardziej znanych baśni świata. Od XVII wieku dzieci z różnych części świata śledzą losy dzielnej dziewczynki, która postanowiła ratować babcię przed złym wilkiem. Klasyczna historia opowiedziana przez Charles’a Perraulta (a później również przez Braci Grimm) opiera się na ludowych opowieściach przekazywanych sobie z ust do ust. Obecnie baśń doczekała się niezliczonej ilości adaptacji filmowych i teatralnych, a także jest chętnie przedstawiana kolejnym młodym pokoleniom czytelników.

W księgarni Matfel możesz znaleźć wiele wspaniałych książek opowiadających o Czerwonym Kapturku, które nie tylko przypomną dobrze znaną historię, ale także pozwolą poznać jej różne interpretacje.

Książka Czerwony Kapturek dla dużych i małych czytelników

W ofercie księgarni Matfel znajduje się szeroki wybór książek opowiadających o Czerwonym Kapturku. Historia ta wciąż zachwyca kolejne pokolenia i nie traci na popularności. Dzięki książkom oferowanym przez księgarnię internetową Matfel możliwe jest zapoznanie się z tą niezwykłą historią. Opowieść o Czerwonym Kapturku jest dostępna w wielu wydaniach, w tym w wersji klasycznej, z ilustracjami lub w wersji uzupełnionej o pacynki na palce, dzięki którym historia nabiera dla dziecka głębszego wymiaru.  

Książeczka Czerwony Kapturek

Księgarnia Matfel oferuje także książeczki na temat Czerwonego Kapturka uzupełnione o naklejki stanowiące dodatek do całej historii. Dzięki nim dzieci poznają tę niezwykłą historię w wersji przystępnej dla najmłodszych. Książeczki dostępne są ponadto w wydaniach boardbookowych, na sztywnych arkuszach. Są pełne barwnych ilustracji i prostymi słowami opowiadają o przygodach Czerwonego Kapturka. Każda książeczka o Czerwonym Kapturku, wilku i babci to doskonała historia dla dzieci w różnym wieku i okazja, aby zaciekawić maluchy tą znajomą historią.  

Książka pop-up dla dzieci – Czerwony Kapturek

Księgarnia internetowa Matfel wprowadziła do oferty także reedycję klasycznego wydania Czerwonego Kapturka, uzupełnionego o przestrzenne ilustracje pop-up. Wersja ta, znana czytelnikom sprzed ponad 30 lat zawsze wzbudzała w dzieciach fascynację i zainteresowanie. Książki tego rodzaju od lat uważane się za wydania świetnie spełniające się w procesie nauki czytania małych dzieci – wyjątkowa forma doskonale ilustruje historię i dodaje wspólnemu czytaniu dreszczyku przygody! Książki i książeczki dla dzieci o Czerwonym Kapturku to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i uczenie dzieci wartości takich, jak odwaga, spryt i mądrość.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
pixel