! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Medioznawstwo - Książki

( ilość produktów: 82 )

Książki - Medioznawstwo : Popularnonaukowe

Medioznawstwo - książki popularnonaukowe

Media mają w obecnych czasach ogromny wpływ na życie większości ludzi. I mowa tu już nie tylko o telewizji czy radiu - ale przede wszystkim o Internecie i współistniejących dzięki niemu mediach społecznościowych.

W naszej ofercie dostępne są popularnonaukowe książki o mediach, dzięki którym czytelnicy będą w stanie bliżej poznać takie zagadnienia, jak social media czy wpływ nowoczesnych technologii na kulturę.

 

Książki o mediach - wszystko, co warto przeczytać

Jeżeli interesuje Cię medioznawstwo, koniecznie poznaj książki o mediach dostępne w naszej księgarni. W ofercie znajdują się tytuły poruszające tematy dotyczące mediów masowych w bardzo szerokim kontekście, także kulturalnym czy naukowym i politycznym. Książki o mediach, które warto przeczytać, to często opracowania zbiorowe cenionych medioznawców, także aktywnych wykładowców uniwersyteckich.

W naszym katalogu znajdują się również pozycje dotyczące mediów i ich rozwoju w ujęciu historycznym, ukazujące ogromny ich wpływ na życie, kulturę czy literaturę. Tutaj ciekawe tytuły znajdą także osoby interesujące się mediami traktowanymi jako narzędzia - chociażby propagandowe. W oferowanych przez nas książkach o mediach znaleźć można odpowiedzi na wiele istotnych pytań związanych z tym zagadnieniem!

 

Media społecznościowe i nie tylko - w literaturze

Media społecznościowe są często ukazywane w negatywnym świetle - krytykuje się ich nadmierny wpływ na codzienność, na rozwój młodzieży czy kulturę i tradycje. Czy to jednak zawsze prawidłowe ujęcie tego ciekawego tematu? Wybierając warte przeczytania książki o social mediach oraz mass mediach poznasz opinie ludzi zajmujących się takimi kwestiami na co dzień, co pozwoli Ci także na wyrobienie własnej opinii na ten temat.

Medioznawstwo porusza ponadto takie zagadnienia, jak wykorzystanie mediów społecznościowych w zarządzaniu i marketingu, gdzie stają się świetnym narzędziem komunikacyjnym między klientami, a organizacjami różnego rodzaju i przedsiębiorstwami.

 

Książki medioznawcze - poznaj potęgę gigantów Internetu

Mówiąc o mediach nie można pominąć takich gigantów internetowych, jak Google, Facebook oraz inne platformy społecznościowe. W najlepszych książkach medioznawczych poznasz bliżej twórców oraz zasady funkcjonowania, którymi kierują się w swojej codziennej, dla wielu osób nietypowej pracy.

Nasza oferta książek o mediach to również świetne źródło informacji o nowoczesnej reklamie, rynku filmowym, a nawet uzależnieniach od mediów, które w skrajnych przypadkach osiągają bardzo niebezpieczne rozmiary. Dzięki książkom traktującym o mediach i różnych ich formach możesz szybciej dostrzec pierwsze problemy tego rodzaju i lepiej je zrozumieć.

Pełna oferta książkowa czeka na Ciebie w księgarni Matfel. Do zapoznania się z tytułami na temat mediów współczesnych zachęcamy nie tylko studentów czy osoby związane z nauką - to książki, które po prostu warto przeczytać, by lepiej odnajdować się w obecnej rzeczywistości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8098 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Wszystko ok
2024-06-24
jestem zadowolony z obsługi i towaru
pixel