SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Zeszyty w linie 32 kartki

( ilość produktów: 132 )

Artykuły szkolne i papiernicze - linia 32k : Zeszyty i notatniki

Zeszyty szkolne są potrzebne na wszystkich poziomach edukacji, począwszy od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Jednak to, jakiej będą grubości, będzie się zmieniać. Mamy nadzieję, że przez to, jak duży wybór zeszytów przygotowaliśmy, żaden rodzic nie będzie mieć problemów z tym, by wybrać odpowiedni.

Dla kogo zeszyty 32-kartkowe w linie?

Zeszyty w linie 32-kartkowe przydadzą się i w młodszych i starszych klasach. Jednak w przypadku młodszych dzieci będą musiały mieć kartki w wąskie linie sprzyjające nauce pisania. Natomiast od klasy 4 korzysta się z zeszytów w linie szerokie.

Po zeszyty w linie sięga się głównie pod kątem korzystania z nich na języku polskim. Na tym przedmiocie dzieci i młodzież piszą najwięcej. Najpierw jest to nauka pisania liter i tworzenia prostych zdań. Później natomiast utrwalanie zasad ortograficznych, poprawa stylu i ćwiczenie umiejętności tworzenia dłuższych wypowiedzi. Zeszyty 32-kartkowe w linie szybko się więc zapełniają i najlepiej kupić przynajmniej kilka w zapasie.

Jakie zeszyty 32-kartkowe w linie kupić?

Przede wszystkim trzeba zweryfikować, czy kartki zawierają wąskie, czy szerokie linie i wybrać te, których będzie potrzebował uczeń. Oprócz tego należy przyjrzeć się jakości papieru. Zeszyty mające kartki z papieru o niższej gramaturze, na przykład 50 g/m2, są tańsze, ale jednocześnie kartki są tak cienkie, że atrament może przebijać. To odbije się na czytelności notatek i obniży estetykę. Jest to o tyle istotne, że nauczyciele często zeszyty z języka polskiego oceniają. Najlepiej więc kupować zeszyty szkolne mające gramaturę 70 g/m2.

Ponieważ wybór zeszytów jest ogromny, po przeprowadzeniu wstępnej selekcji, które z nich są warte uwagi, dobrze skoncentrować się na ich estetyce i tym, co spodoba się dziecku. Być może stanie się to zachętą do pisania. Chłopiec będzie zadowolony, kiedy na jego zeszycie będzie robot, motor lub samochód. Z kolei dziewczynki będą zachwycone, kiedy na ich zeszycie znajdą się szczeniaczki, księżniczki bądź serduszka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Odniosę się do sposobu zapakowania przesyłki która zawierała zestaw klocków LEGO. Karton klocków owinięty w folię bąbelkową,i kilka warstw papieru pakowego, wszystko włożone w duży, bardzo sztywny karton. Dziękuję za tak staranne spakowanie produktu!
2024-03-03
Wszystko ok.
pixel