DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Poradniki po angielsku - S

( ilość produktów: 1665 )

Książki obcojęzyczne - S : Poradniki

Poradniki po angielsku na literę S

Na stronie Matfel.pl znajdziesz szeroki wybór książek poradnikowych po angielsku na literę S. W tej kategorii można znaleźć publikacje z cennymi poradami dla przedsiębiorców, rolników, ogrodników, artystów i osób, które chcą nauczyć się projektować wnętrza bądź miłośników psychologii i nie tylko.

 

Poradniki dla przedsiębiorców po angielsku na literę S

1. Success in Business: How to Thrive and Succeed as an Entrepreneur - Ta książka poradnikowa po angielsku jest idealna dla osób zainteresowanych rozwojem własnego biznesu. Znajdziesz w niej praktyczne wskazówki dotyczące zarządzania, marketingu, finansów i wielu innych aspektów, które są kluczowe dla sukcesu przedsiębiorcy.

2. Start Your Own Company: A Step-by-Step Guide - Jeśli marzysz o założeniu własnej firmy, ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej informacje na temat biznesplanu, rejestracji firmy, poszukiwania finansowania i wiele więcej. Dzięki prostemu krok po kroku przewodnikowi, będziesz mógł zacząć swoją przygodę jako przedsiębiorca.

 

Poradniki rolnicze po angielsku na literę S

1. Sustainable Farming: A Guide to Eco-friendly Agriculture - Ta książka poradnikowa po angielsku pomoże Ci zrozumieć zasady zrównoważonego rolnictwa. Dowiesz się, jak prowadzić gospodarstwo w sposób przyjazny dla środowiska, jakie metody uprawy stosować i jakie technologie wykorzystać, aby zwiększyć produktywność i jednocześnie chronić naturalne zasoby.

2. Sowing and Harvesting: Tips for Successful Farming - Jeśli jesteś rolnikiem i chcesz poprawić swoje umiejętności, ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej praktyczne wskazówki dotyczące sadzenia, pielęgnacji roślin, nawożenia, ochrony przed szkodnikami i wielu innych aspektów uprawy roślin. Dzięki tej książce staniesz się bardziej efektywnym rolnikiem.

 

Poradnik ogrodowy po angielsku na literę S

1. Successful Gardening: The Essential Guide for Garden Enthusiasts - Ta książka poradnikowa po angielsku jest doskonałym przewodnikiem dla wszystkich miłośników ogrodnictwa. Znajdziesz w niej informacje na temat wyboru roślin, projektowania ogrodów, pielęgnacji roślin, walce z chorobami i szkodnikami. Dzięki tej książce Twój ogród stanie się miejscem, o którym zawsze marzyłeś.

2. Simple Tips for a Beautiful Garden - Jeśli nie masz doświadczenia w ogrodnictwie, ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej proste, łatwe do wykonania porady, które pomogą Ci stworzyć piękny ogród. Dowiesz się, jak wybrać odpowiednie rośliny, jak je odpowiednio pielęgnować i jak dbać o glebę. Dzięki tej książce Twój ogród będzie zawsze w doskonałej kondycji.

 

Książka poradnik po angielsku na literę S

1. Study Skills: A Guide to Effective Learning - Ta książka poradnikowa po angielsku jest idealna dla wszystkich studentów i uczniów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności nauki. Znajdziesz w niej informacje na temat planowania nauki, skutecznych technik zapamiętywania, organizacji czasu i wielu innych. Dzięki tej książce Twoje wyniki na pewno się poprawią.

2. Self-Improvement: Tips for Personal Growth - Jeśli chcesz się rozwijać i stawać się lepszą wersją siebie, ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej inspirujące porady na temat rozwoju osobistego, budowania pewności siebie, zarządzania stresem i wiele więcej. Dzięki tej książce odkryjesz swoje pełne potencjału.

 

Poradnik po angielsku na S - doskonały wybór

W księgarni Matfel.pl znajdziesz wiele poradników po angielsku na literę S. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, rolnikiem, ogrodnikiem czy szukasz książki poradnikowej dla siebie, na pewno znajdziesz coś interesującego. Wybierz poradnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom i rozpocznij swoją podróż ku sukcesowi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
pixel