SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Relacje i związki - Książki

( ilość produktów: 236 )

Książki - Relacje i związki : Poradniki

Relacje i związki - książki

Relacje, jakie tworzymy z innymi ludźmi bywają naprawdę skomplikowane - do tych najtrudniejszych należą z pewnością związki miłosne. Poradniki na ten temat przeznaczone są dla osób chcących poznać bliżej siebie i swoją drugą połówkę, znaleźć rady związane z budowaniem relacji w sposób dojrzały i skuteczny tak, by trwały możliwie jak najdłużej, a nawet przez całe życie.

Książki o relacjach damsko-męskich wyraźnie podkreślają, że nad związkiem należy pracować nieprzerwanie. Dają przy tym sporo wskazówek, jak rozmawiać i wspierać się wzajemnie, by proces ten był i skuteczny, i satysfakcjonujący dla każdej ze stron.

 

Poradniki o związkach

Czy warto sięgać po poradniki o związkach? Oczywiście, że tak! To prawdziwa skarbnica wiedzy nie tylko o Tobie, ale też o Twojej drugiej połówce. Szczęśliwą relację stworzyć może każdy, a dzięki książkom o związkach może to być zwyczajnie łatwiejsze.

Książki psychologiczne o związkach pozwalają często upewnić się, co jest najważniejsze w relacji i jakie wartości dobrze jest pielęgnować, by zbudować trwały fundament pod wspólne życie. Poradniki o związkach pomagają także w zrozumieniu samego siebie - a to, jak się okazuje, także istotny element w świadomym budowaniu partnerskiego związku. Poznając swoje słabe i mocne strony, a także dążąc do zrozumienia procesów, które kierują Twoim życiem lepiej przygotujesz się do kształtowania relacji z drugą osobą.

 

Książki o relacjach damsko - męskich

Kobiety i mężczyźni to dwa różne światy, czyż nie? Nie oznacza to jednak, że nie mogą współistnieć ze sobą zgodnie i w pełnym poszanowaniu potrzeb oraz oczekiwań drugiej osoby. Książki o relacjach damsko - męskich przybliżą Ci oba te światy w kontekście budowania relacji.

Tytuły o związkach pomiędzy kobietami i mężczyznami wyjaśniają, dlaczego tak często nie rozumiemy się wzajemnie - inaczej patrzymy na świat, co innego znaczy dla nas rodzina, praca czy też w inny sposób chcemy spędzać wolny czas. Zrozumienie tych różnic i umiejętność szukania kompromisów to świetna podstawa do wypracowania szacunku względem siebie.

 

Książki - poradniki o związkach i sferze intymnej

Seks i życie intymne to tematy dla wielu osób wciąż dość krępujące, a przecież ta sfera życia jest w każdym związku bardzo ważna. Dostępne w naszej ofercie poradniki o związkach poruszają również to zagadnienie, ułatwiając poznanie potrzeb swoich, jak i partnera czy partnerki. Literatura poradnikowa na temat miłości i seksu pozwala szybciej przełamać poczucie wstydu i zrozumieć też znaczenie świadomej seksualności w budowaniu związku.

Książki o budowaniu relacji seksualnych uczą również, w jaki sposób rozmawiać o bliskości, jak wyrażać obawy, ale i okazywać radość ze spędzonych razem chwil. Wiele par decyduje się na wspólne sięganie po poradniki tego rodzaju, by móc od razu dzielić się ze sobą przemyśleniami i uczyć w ten sposób zrozumiałej, jasnej komunikacji partnerskiej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Super
2024-03-02
Super i szybko ! Polecam sklep 
pixel