! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki akademickie do gospodarki

( ilość produktów: 15 )

Podręczniki - Gospodarka : Akademickie

Podręczniki gospodarka

Nasza księgarnia internetowa Matfel posiada bardzo bogaty i zróżnicowany asortyment. Oferujemy sprzedaż najróżniejszych książek, ale również i artykułów papierniczych, płyt z muzyką i filmami, a nawet przebrań karnawałowych.

W tej kategorii oferujemy podręczniki (studia) gospodarka. Nasze książki o gospodarce są skierowane przede wszystkim dla studentów uczących się na takich kierunkach jak ekonomia, gospodarka przestrzenna, gospodarka i ekonomia czy gospodarka i nieruchomości. Warto zauważyć, że zajęcia z gospodarki mogą pojawić się również i w programie na innych kierunkach. Tego rodzaju kierunki są niezwykle interesujące. To interdyscyplinarne dziedziny, które łączą w sobie przedmioty z najróżniejszych obszarów nauki. Zalicza się do nich nauki humanistyczne, takie jak historia cywilizacji i historia gospodarcza, a także nauki społeczne, czyli socjologię czy ekonomię. Gospodarka jako dziedzina wiedzy skupia się na dwóch aspektach - na człowieku oraz na procesach gospodarczych. Podręczniki studia gospodarka pozwalają studentom zapoznać się w etapami rozwoju gospodarczego, a również i cywilizacyjnego świata, historią myśli ekonomicznej czy też teoriami ekonomicznymi, które stosuje się współcześnie. Niezwykle istotne w programie są przedmioty, które tyczą się metod wykorzystywanych do analizy jakościowej oraz ilościowej procesów zarówno gospodarczych, jak i społecznych. Podczas tego rodzaju studiów odbywają się również zajęcia warsztatowe, podczas których studenci pracują na specjalistycznych oprogramowaniach, które przydatne są później w pracy w zawodzie. Podręczniki studia gospodarka to książki o gospodarce (zarówno polskiej, jak i światowej) przeznaczone przede wszystkim dla studentów, ale sprawdzą się również doskonale jako źródło informacji dla osób, które chcą uaktualnić wiedzę lub dla kogoś, kto po prostu szuka danych na konkretny temat. Wszystkie oferowane przez nas książki o gospodarce przygotowali specjaliści. Zawarte w nich informacje są aktualne i sprawdzone przez osoby, które rzeczywiście znają się na konkretnym temacie. Jeśli interesuje Cię gospodarka Polski, Europy i świata, chcesz zrozumieć, jak działa, co ma na nią wpływ i na co ona sama wpływa - sprawdź nasze podręczniki akademickie o gospodarce.


Podręczniki studia gospodarka - nasze książki

Wszystkie nasze podręczniki studia gospodarka to niezwykle bogate i cenne źródła wiedzy. Dotyczą one najróżniejszych działów dziedziny jaką jest gospodarka. Dużą popularnością cieszy się takie rozwiązanie jak gospodarka magazynowa książka. Tego rodzaju pozycja sprawdza się znakomicie zarówno dla studentów, jak i specjalistów, pracujących między innymi w logistyce.

Jeśli jesteś zainteresowany jakimś konkretnym zagadnieniem, jesteś studentem na kierunku logistyka czy gospodarka przestrzenna, specjalistą pracującym w zawiedzie czy po prostu amatorem, który chce zdobyć wiedzę na różne tematy - sprawdź nasze podręczniki studia gospodarka. Z pewnością znajdziesz wszystko to, czego szukasz.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Konik bardzo brzydko i niestarannie opakowany, karton rozerwany, napchany byle czym, wystawał kij od konika, wygląd paczki niechlujny, na szczęście nie było uszkodzeń, a poza tym wszystko było ok,
2024-05-27
wszystko ok
pixel