SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka angielskiego

( ilość produktów: 5283 )

Nauka języków obcych - Angielski

Książki do nauki języka angielskiego

Język angielski to obecnie najpopularniejszy język obcych na świecie. Dzięki znajomości języka angielskiego można porozumiewać się niemal we wszystkich zakątkach świata. Z tego też powodu jest on w większości polskich szkół obowiązkowym przedmiotem, które uczą się już dzieci w przedszkolu, a następnie przez całą szkołę podstawową oraz średnią, aż do zdania matury. Tutaj warto zauważyć, że matura z języka angielskiego także jest obowiązkowa, jeśli jest to język, którego dłużej się uczymy podczas swojej edukacji w szkole. Nauka języka obcego jednak nie jest łatwa - to długi często żmudny proces. Aby móc porozumiewać się swobodnie z innymi należy poznać kilka tysięcy słów, a także wiele konstrukcji językowych i czasów (w języku angielskim jest ich zdecydowanie więcej niż w języku polskim). Naukę zdecydowanie pomagają książki do języka angielskiego - podręczniki, opracowania (szczegółowe i w pigułce), ćwiczenia oraz pomoce naukowe i nie tylko. W naszym asortymencie proponujemy bardzo szeroki wybór pozycji, które znakomicie sprawdzą się na każdym etapie kształcenia.


Nasza oferta - książki do nauki języka angielskiego

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz ogromne ilości pomocy naukowych, takich jak repetytoria, podręczniki, ćwiczenia i inne książki do nauki języka angielskiego, które będą odpowiednie zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych, a także i studentów oraz osób dorosłych, które już edukację ukończyły - bez względu na to, jaka jest ich znajomość języka. Zapewniamy takie rozwiązania, jak książka do nauki języka angielskiego ogólnego, ale i posiadamy podręczniki do nauki języka biznesowego czy zawodowego (na przykład medycznego). Z pomocą naszych książek można zdać egzamin ósmoklasisty, poprawić stopnie, zdać na zadowalającym poziomie maturę, a także przygotować się odpowiednio do tego, by zdobyć certyfikat językowy. Oferujemy również specjalne książki do nauki angielskiego, które sprawdzą się znakomicie jako pomoce dla lektorów oraz nauczycieli. Odpowiednia książka do nauki języka angielskiego pozwala opanować język, a także swobodnie się porozumiewać na niemal całym globie.


Książki do angielskiego dla dzieci

Posiadamy wiele zróżnicowanych pozycji książkowych dla najróżniejszych osób, ale szczególną popularnością w naszym asortymencie cieszą się książki do nauki języka angielskiego dla dzieci. Nauka języka angielskiego w końcu dotyczy przede wszystkim dzieci. Nowa podstawa programowa wprowadziła język obcy do przedszkoli. Język obcy (zwykle właśnie język angielski) zostają z uczniem przez całą szkołę podstawową i ponad podstawową, aż do matury. Następnie studenci mają z nim do czynienia na studiach licencjackich, a później magisterskich. Sposób nauki różni się od wieku uczniów lub kursantów. Najmłodsze dzieci najwięcej wiedzy chłoną w trakcie zabawy. Z tego też powodu książki do nauki angielskiego dla maluchów są pełne obrazków i zabaw, takich jak wyklejanki czy wycinanki. Nauczyciel podczas nauki takich maluchów nierzadko korzysta z pewnych gier i zabaw, które pomagają zapamiętywać słowa lub pomagają lepiej rozumieć angielski w mowie. Książki do nauki języka angielskiego dla najmłodszych mają jeszcze jedną zaletą, sprawiają, że dzieci poszerzają swoją wiedzę o świecie, a także rozwijają zdolności abstrakcyjnego myślenia oraz zdolności kognitywne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Szybka dostawa i bardzo miła obsluga
2024-03-01
Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuje.
pixel