! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Książeczki z naklejkami dla dzieci

( ilość produktów: 1777 )

Książki - Książeczki z naklejkami : Dla dzieci

Dzieci nieustannie się uczą i rozwijają, nawet jeśli na pierwszy rzut oka jest to tylko zabawa. Zadaniem dorosłych jest stworzenie takich warunków, by ten rozwój wszechstronnie wspierać. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju zabawki i książki. Świetnym pomysłem będzie zakup książeczki z naklejkami. Sprawdzi się to doskonale w przypadku młodszych dzieci, a pierwsze zabawy można zacząć nawet z dwulatkiem.

Jak książeczki z naklejkami wspierają dziecięcy rozwój?

Książeczki dla dzieci mają wiele zalet, a jeśli do tego rodzice postawią na książeczki aktywizujące, to korzyści tych będzie jeszcze więcej. Przykładem są dostępne u nas książeczki z naklejkami dla najmłodszych. Pomagają ćwiczyć takie umiejętności jak precyzja i sprawność manualna. Chociaż dla dorosłego wydaje się to proste, to dla dzieci odklejenie naklejki, a następnie przyklejenie jej w odpowiednim miejscu, wcale nie jest takie łatwe. Maluch musi się skupić, skoncentrować, a jednocześnie ćwiczy swoje rączki. Najczęściej nie chodzi o samo przyklejenie naklejki. Często wiąże się to z jakimś prostym zadaniem jak dopasowanie koloru bądź kształtu. Książeczki z naklejkami dla dzieci będą więc poszerzać wiedzę o świecie i o tym, co malucha otacza.

Książeczki z naklejkami dla chłopców i dziewczynek

W zależności od tego, czy dziecko ma 2, 3, 4 lata będzie miało zupełnie inne potrzeby i inne będą nabyte już umiejętności. Ważne więc, by wybrać takie książeczki dla dzieci, które będą odpowiadały poziomowi, na jakim się maluch znajduje. W naszym asortymencie są tytuły dla dzieci w różnym wieku. Stopień trudności zadań i zawartych na kolejnych stronach historii rośnie. Ponadto książeczki te różnią się pod względem tematycznym. Można znaleźć książeczki o zwierzętach, dinozaurach, pojazdach. Jednocześnie są też takie, które poświęcono popularnym bajkom, jak „Psi Patrol”. Dzięki takiej różnorodności nie tylko łatwo można wybrać coś zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Czas spędzony przy książeczkach zgodnych z zainteresowaniem najmłodszych upływa jeszcze przyjemniej, a maluch chętnie będzie wracał do nich w kolejnych dniach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Błyskawiczna dostawa, polecam księgarnię MATFEL.
2024-06-16
bez zastrzeżeń.
pixel