DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Testy - Podręczniki

( ilość produktów: 8 )

Podręczniki - Testy : Podstawowa 4-6

Pomoce edukacyjne i testy dla klas 4-6

Na stronie Matfel oferujemy Państwu szeroki wybór pomocy edukacyjnych i testów dla dzieci w wieku szkolnym od 4 do 6 klasy. W naszym asortymencie znajdują się testy z różnych przedmiotów, między innymi z języka polskiego, matematyki, przyrody, historii czy geografii. Wszystkie z nich są odpowiednio przygotowane i dopasowane do wieku i potrzeb dzieci. W naszej ofercie znajdują się graficzne karty pracy, ćwiczenia i dyktanda, ściągawki, plansze edukacyjne i wiele, wiele innych przydatnych podręczników, które pomogą w nauce dzieciom w klasach 4-6.

 

Wybór testów dla klas 4-6

Nasz sklep oferuje szeroki wybór testów dla klas 4-6 oraz różnorodnych pomocy naukowych dla dzieci i młodzieży. Wszystkie one są starannie dobrane i dostosowane do wieku dzieci. Znajdziesz u nas testy z matematyki, języka polskiego, historii, geografii, przyrody, a także wiele innych. Znajdziesz tu także testy dla klas 4-6, które są przygotowane przez wykwalifikowanych nauczycieli i pedagogów odpowiednie do potrzeb uczniów.

Testy z historii dla klasy 6

Jeśli interesują Cię testy z historii dla klasy 6, znajdziesz je w naszym asortymencie. Nasze testy z historii dla klasy 6 są starannie opracowane i dopasowane do aktualnie obowiązującej podstawy programowej. Z naszych testów dzieci w wieku szkolnym będą mogły się przygotować do sprawdzianów, a także pogłębiać swoją wiedzę z historii. Dostępne są także ściągawki, w formie czytelnych plansz, na których umieszczone są bardzo ważne wydarzenia i daty, np. kalendarium polskie.

 

 

Testy z matematyki dla klasy 4

Jeśli potrzebujesz testów z matematyki dla klasy 4, zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziesz u nas testy, które są dostosowane do aktualnej podstawy programowej i pozwolą dzieciom sprawdzić i utrwalić swoją wiedzę z matematyki. Testy z matematyki dla klasy 4 są przygotowywane przez wykwalifikowanych nauczycieli, dzięki czemu możesz mieć pewność, że są one odpowiednie dla Twojego dziecka. Bardzo ciekawa pozycją jest książka „Domowe lekcje matematyki”, dzięki którym możesz pracować z dzieckiem w domu, rozwijając umiejętności matematyczne.

 

Pomoce edukacyjne i testy

Jeśli szukasz pomocy edukacyjnych i testów dla dzieci w wieku szkolnym, doskonale trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór testów i ćwiczeń dostosowanych do aktualnej podstawy programowej. Znajdziesz u nas testy z matematyki, języka polskiego, historii, geografii i wielu innych przedmiotów. Są one starannie opracowane i będą doskonałą pomocą w nauce dla Twojego dziecka.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Oferujemy książki w konkurencyjnych cenach! Życzymy udanych zakupów!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
bardzo miła obsługa i szybka relizacja zamówienia.
2024-04-13
profesjonalna obsługa zakupionej ksiązki
pixel