DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki astrologiczne

( ilość produktów: 94 )

Książki - Astrologia

Jeśli interesują Cię sekrety przeszłości lub chcesz poznać tajemnice przyszłości zapisane w gwiazdach, sięgnij po książki astrologiczne z naszej oferty. W internetowej księgarni matfel.pl znajdziesz również książki o arkanach chiromancji, kartach tarota, numerologii i innych, niekiedy niezwykle oryginalnych sposobach przepowiadania przyszłości, dzięki którym poznasz zupełnie nowe techniki wróżbiarstwa.

Co to jest astrologia i o czym opowiadają książki astrologiczne?

To dziedzina zajmująca się prognozowaniem przyszłości na podstawie położenia ciał niebieskich na nieboskłonie, przede wszystkim analizowaniem układów najbliższych nam planet i widocznych nieuzbrojonym okiem gwiazd. Jest to pseudonauka i jednocześnie jedna z najpopularniejszych, klasycznych dziedzin wróżbiarstwa, na podstawie której przygotowuje się m.in. popularne horoskopy. Książki o astrologii prezentują wybrane zagadnienia związane z wróżeniem z gwiazd, przedstawiając m.in. podstawowe techniki tworzenia indywidualnych horoskopów. Takie publikacje zajmują się m.in. opisem charakterystyki poszczególnych ciał niebieskich, wyjaśniając ich znaczenie wynikające z określonego położenia na nieboskłonie, zwłaszcza w korelacji z innymi ciałami niebieskimi. Książki astrologiczne z naszej oferty to również różnego rodzaju leksykony i podręczniki prezentujące praktyczne zastosowania, jakie może mieć astrologia. Książki tego typu będą dobrym pomysłem na prezent dla osoby, którą interesują zagadnienia związane z astrologią, zwłaszcza jeśli chce się nauczyć sztuki stawiania horoskopów, ciekawią ją tajniki numerologii, kart tarota lub chiromancji - wróżenia z dłoni.

Najlepsze książki o astrologii

Odkryj magiczny świat zaklęty w gwiazdach, sięgając po książki astrologiczne prezentujące mnóstwo zagadnień związanych z historią wróżenia, szeroko pojętą astrologią oraz jej praktycznymi zastosowaniami. W ofercie naszej internetowej księgarni znajdziesz również wiele innych pozycji dedykowanych osobom zainteresowanym wiedzą tajemną, wróżbiarstwem, zagadnieniami związanymi z rozwojem duchowym i światem astralnym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Fajnie, szybko i sprawnie!
2024-04-13
profesjonalna obsługa zakupionej ksiązki
pixel