DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej

( ilość produktów: 177 )

Podręczniki - Klasa 7 : Szkoła podstawowa

Biologia, chemia, matematyka, język polski, języki obce – plecak ucznia z 7 klasy jest dość ciężki, ale wszystkie znajdujące się w nim książki są ważne. Uczeń korzysta z nich nie tylko podczas lekcji. Są one również niezbędne w domu, kiedy trzeba się przygotować na klasówkę.

Szeroki wybór podręczników do 7 klasy

Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej wydaje kilka znanych wydawnictw jak PWN, WSiP, Operon i Nova Era. Wszystkie one muszą być zgodne z podstawą programową, więc materiał w nich omawiany musi być podobny. Jednak już język, obszerność treści i sama oprawa graficzna mogą się różnić. Każdy nauczyciel zwraca uwagę na coś innego i chce, by jego uczniom nauka szła jak najlepiej. To m.in. z tego powodu podręczniki szkolne do 7 klasy mogą być w każdej placówce inne.

Uzupełniające książki do 7 klasy podstawówki

Chcemy, by odwiedzający naszą księgarnię znaleźli wszystko, czego potrzebują. Dlatego też zadbaliśmy o to, by podręczniki do szkoły podstawowej stanowiły przekrój wszystkich propozycji wydawców. Poza samymi podręcznikami i zeszytami ćwiczeń kategoria ta obejmuje książki pomocnicze. Nie są one obowiązkowe, ale wielu uczniom mogą pomóc w nauce. Dostępne są m.in. karty edukacyjne z chemii, fizyki, biologii, ćwiczenia ortograficzne, sprawdziany z matematyki bądź fizyki i wiele innych. Czasu do egzaminu ósmoklasisty jest coraz mniej i chociaż uczniom wydaje się, że zdążą ze wszystkim, warto im podsunąć książki, które sprawdzą i rozwiną ich wiedzę. Podręczniki do 7 klasy podstawówki są elementarne w wyprawce ucznia, jednak często okazują się niewystarczające i uzupełnienie ich o dodatkowe materiały, jest dobrym pomysłem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
wszystko b dobrze
2024-04-18
Produkt dostarczony w stanie nienaruszonym, dostawa szybka.
pixel