DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Muzyka - Podręczniki

( ilość produktów: 8 )

Podręczniki - Muzyka : Klasa 7

Podręczników do muzyki klasa 7 – wysoka jakość w dobrej cenie

Matfel.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór podręczników do muzyki dla uczniów klasy 7. W naszym asortymencie znajdują się podręczniki do muzyki klasa 7 od sprawdzonych wydawnictw: Nowa Era, Wydawnictwa Szkolnego PWN, WSiP, Operon, Pazdro, Pracownia Testów, Oficyna Edukacyjna, Mac Edukacja, Perfect, Świat Książki, Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, Novae Res, Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego.

Dzięki naszym podręcznikom do muzyki klasa 7 zrozumiesz jak tworzyć muzykę, poznasz jej historię, a także nauczysz się, jak budować kompozycje i poruszać się w świecie muzyki. Oferowane przez nas podręczniki zawierają zadania, ćwiczenia, opowiadania, które pomogą Ci w nauce. Staramy się, aby podręczniki w naszej księgarni internetowej były jak najlepiej wyselekcjonowane, a także aby oferować korzystne ceny.

 

Podręcznik muzyka klasa 7 – treści, które zasługują na uwagę

W naszym asortymencie znajdziesz podręcznik, który zawiera ciekawe ćwiczenia, opowiadania i wskazówki, które pomogą Ci rozwinąć Twoje umiejętności muzyczne. Podręcznik do muzyki klasa 7 Nowa Era to jedna z najchętniej wybieranych pozycji. Jest to kompletne narzędzie do nauki muzyki. W podręczniku znajdują się podstawowe informacje o teorii oraz historii muzyki, a młody człowiek może w atrakcyjny sposób pozyskać kluczowe umiejętności muzyczne. Podręcznik do muzyki klasa 7 Nowa Era, a także inne dostępne w naszej internetowej księgarni:

• Wspierają rozwój dzieci i młodzieży,
• Kształcą umiejętności śpiewu i gry na instrumentach,
• Wspierają rozwój ruchu przy akompaniamencie muzycznym,
• Kształcą umiejętność aktywnego słuchania,
• Wspomagają umiejętność kreatywnego tworzenia muzyku
• Zawierają najlepsze treści
• Oferują zróżnicowane aktywności muzyczne

Oprócz tego, dobry podręcznik wspiera rozwój muzycznych zainteresowań. Dzięki niemu, wielu uczniów może zacząć grać na gitarze lub na innym instrumencie, wykorzystując samouczki i śpiewniki, które są dodatkiem do podręcznika. Znajdują się w nim również zagadnienia muzyczne, które są szybko przyswajalne przez uczniów, dzięki ciekawym ikonografiom i fotografiom.

 

Podręcznik lekcja muzyki klasa 7 w Matfel – stawiamy na jakość

Jeśli szukasz podręczników do lekcji muzyki w klasie 7 sklep Matfel.pl oferuje szeroki wybór podręczników do muzyki dla uczniów klasy 7. Z naszymi podręcznikami do muzyki klasa 7 poznasz historię muzyki, nauczysz się, jak budować kompozycje i poruszać się w świecie muzyki. W naszej księgarni internetowej stawiamy na jakość. Dobrze wyselekcjonowane podręczniki, a także dobry kontakt z pracownikami naszej księgarni i konkurencyjne ceny sprawiają, że klienci wracają do nas i dokonują udanych zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Profesjonalizm 100%. Mimo opóźnienia zamówienia o dzień, dostałam maila z wyjaśnieniami. Chętnie tu wrócę. Polecam
2024-05-17
ograniczona ilość opcji przesyłki i odbioru zamówionych produktów, dodatkowo większość opcji jest płatna.
pixel