DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Technik ogrodnik - Podręczniki

( ilość produktów: 3 )

Podręczniki - Technik ogrodnik : Branża rolnicza

Podręczniki do technikum ogrodniczego

Nauka w technikum ogrodniczym wiąże się z przyswojeniem bardzo dużej ilości materiału. Egzaminy nie należą do najłatwiejszych i sprawdzają kompetencje przyszłych techników ogrodniczych. Podręczniki do technikum ogrodniczego to bogata oferta wydawnictw zarówno dla szkół, jak i studentów. W naszej ofercie znajdują się podręczniki i materiały dydaktyczne do nauki zawodu technik ogrodnik. Publikacje te są przygotowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi programowymi, które uwzględniają aktualne techniki i standardy branży rolniczej. Wśród książek znajdują się podręczniki do nauki zawodu technik ogrodnik, podręczniki akademickie, poradniki, podręczniki praktyczne, książki z zadaniami i wiele innych. Każdy z podręczników został przygotowany przez doświadczonych autorów, którzy zapewnią Czytelnikom profesjonalną wiedzę i umiejętności.

 

Technik ogrodnik podręczniki

Podręczniki, które zgromadziliśmy w naszej ofercie, zapewniają szeroki zakres. Wśród dostępnych pozycji znajdują się obszerne podręczniki, które dostarczają szczegółowych informacji na temat pielęgnacji ogrodów, projektowania ogrodów, uprawy roślin, hodowli zwierząt, zarządzania zasobami naturalnymi, zarządzania projektami, zarządzania finansami itd. Poza tym książki zawierają również informacje na temat różnych technik i narzędzi stosowanych w ogrodnictwie, w tym techniki uprawy, nawożenia, ochrony roślin, sadzenia, pielęgnowania i wycinki drzew.

 

Podręczniki do nauki zawodu technik ogrodnik

Podręczniki do nauki zawodu technik ogrodnik to wyjątkowa kolekcja książek, które zawierają szczegółowe informacje dotyczące tego zawodu. Zawierają one wiedzę na temat technik uprawy, nawożenia, ochrony roślin, sadzenia, pielęgnowania i wycinki drzew, a także informacje dotyczące zarządzania zasobami naturalnymi, zarządzania projektami i finansami. Wśród publikacji znajdują się książki z ćwiczeniami, które pomogą czytelnikowi w przyswojeniu tego zawodu. Książki te są przeznaczone zarówno dla uczniów technikum ogrodniczego, jak i dla osób, które chcą samodzielnie poznać wszystkie aspekty tego zawodu.

 

Technik ogrodnik książki, które powinieneś mieć

Zadbaliśmy o to, aby każdy kto interesuje się ogrodnictwem, mógł w naszej księgarni znaleźć różnorodną tematykę. Oferujemy nie tylko podręczniki, ale także książki o roślinach ozdobnych, o florystyce, o ścince drzew i wielu, wielu innych zagadnieniach, które mogą być przydatne podczas pracy w tym zawodzie. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo w tym dziale także książki, które idealnie będą pasować na prezent dla wszystkich miłośników ogrodnictwa oraz florystyki!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Fajnie, szybko i sprawnie!
2024-04-12
Bardzo duży wybór materiałów, polecam , szybko, sprawnie, bezproblemowo.
pixel