DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Jacek Piekara

( ilość produktów: 15 )

Jacek Piekara, znany również pod pseudonimami Jack De Craft oraz Randall, to znany i ceniony autor literatury fantastycznej, a także dziennikarz i redaktor czasopism o grach komputerowych oraz czasopismach fantasy. Debiutował w 1983 roku opowiadaniem "Wszystkie twarze szatana". Pierwszą powieść napisał natomiast w 1987 roku. Był to "Labirynt" – kosmiczna opowieść o inspektorze Lansdale, którego zadaniem jest napisanie raportu o postępach badań nad tajemniczym labiryntem.

Cykl inkwizytorski Jacka Piekary

Jacek Piekara znany jest również z popularnego cyklu opowiadań o Arivaldzie z Wybrzeża – magu-samouku, którzy kiedyś służył jako najemnik w krasnoludzkiej armii oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze Jego Ekscelencji biskupa Hez-Hezronu, posiadającym niezwykłe zdolności. Druga pozycja określana jest często jako cykl inkwizytorski. Jacek Piekara jako redaktor naczelny czasopisma Fantasy, otrzymał w 2005 roku prestiżową nagrodę Złoty Meteor. Książki Jacka Piekary są niewątpliwie jedyne w swoim rodzaju. Łączą w sobie różne gatunki i style pisania. Z reguły bohaterami jego opowiadań i powieści są silni mężczyźni, posługujący się dość nonszalanckim słownictwem i podejmujący szybkie, nie zawsze do końca przemyślane działania. Dzięki nim wszystkie książki i opowiadania są jednak niezwykle barwne i nie brakuje im humoru. W księgarni internetowej Matfel.pl znajdziesz wiele pozycji tego autora – zarówno w starszych, jak i w nowszych wydaniach. Polecamy też inne książki fantasy, dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
2024-07-11
Szybko i sprawnie.polecam
pixel