DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Poradniki logopedyczne - Podręczniki

( ilość produktów: 116 )

Podręczniki - Poradniki logopedyczne : Logopedia i pedagogika

Poradniki logopedyczne - Podręczniki

Poradnik logopedyczny jest niezastąpiony w codziennej pracy logopedów, nauczycieli i terapeutów. Tego rodzaju opracowanie może być też źródłem cennej wiedzy dla rodziców dziecka, które zmaga się z zaburzeniami rozwoju mowy. Mogą korzystać z niego także studenci stacjonarnych kierunków logopedycznych. W tej kategorii oferujemy merytoryczne poradniki logopedyczne autorstwa doświadczonych ekspertów. Dostępne publikacje zawierają różne metody terapii logopedycznej, opisując je zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Sprawdź, jakie książki logopedyczne cieszą się szczególnym zainteresowaniem i wybierz odpowiedni tytuł!

Poradnik logopedyczny - wsparcie rozwoju mowy dziecka

Czym cechuje się dobry poradnik logopedyczny? Jest napisany jasnym i zrozumiałym językiem, ma logiczny układ treści. Dobrze jeśli poza cenną wiedzą teoretyczną zawiera zabawy i ćwiczenia praktyczne uporządkowane według poziomu trudności. Wartościowe opracowanie wyróżnia się też atrakcyjną oprawą graficzną i przejrzystą strukturą. Dobra książka poświęcone tej tematyce posiada narzędzia naprawcze, dzięki którym możesz sprawdzić efektywność pracy logopedycznej.

W skład zróżnicowanej oferty wydawniczej wchodzą poradniki, które dotyczą diagnozy i terapii w ujęciu edukacyjnym, pedagogicznym oraz społecznym. Znajdziesz tu publikacje cenionych oficyn, takich jak np.: Aksjomat, Harmonia, Difin, Fraszka Edukacyjna, IMPULS, Podkowa, PWN, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego.

Poradnik logopedyczny dla rodziców, nauczycieli, terapeutów i logopedów

Na wirtualnych półkach naszej księgarni internetowej Matfel.pl bez problemu znajdziesz nowoczesny poradnik logopedyczny dla rodziców, nauczycieli, terapeutów oraz logopedów. Jakie tytuły cieszą się największym uznaniem w środowisku logopedycznym? Pozytywne opinie zbiera Praktyczny poradnik terapii wad wymowy autorstwa Sandry Glej (IMPULS). Książka jest adresowana przede wszystkim do początkujących logopedów, ale może okazać się też pomocna dla rodziców i nauczycieli. Zawiera starannie dobrany materiał wyrazowy przedstawiony w jak najbardziej przejrzystej formie.

Inna, godna uwagi publikacja to Jąkanie w wieku szkolnym autorstwa Zbigniewa Tarkowskiego i Agnieszki Okrasińskiej (Harmonia). Książka pozwala przeprowadzić terapię na dziecku borykającym się z problemem jąkania, łącząc trening płynnego mówienia z elementami psychoterapii i socjoterapii. Zawiera wiele przykładów rozmów z pacjentami, przybliżając warsztat pracy autorów.

Poradnik logopedyczny w dobrej cenie - kup tanią książkę w księgarni internetowej Matfel.pl

U nas kupisz tani poradnik logopedyczny, dzięki któremu zdobędziesz cenną wiedzę na temat poszczególnych zaburzeń mowy u osób z różnych grup wiekowych. Zapewniamy dogodne formy płatności oraz błyskawiczną realizację zamówień online. Nie zwlekaj i kup potrzebną książkę z dziedziny logopedii już dziś!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7388 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
sprawnie i szybko , polecam : )
2024-04-17
Polecam, szybka wysyłka. Książka dobrze zapakowana.
pixel