DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka szwedzkiego

( ilość produktów: 30 )

Nauka języków obcych - Szwedzki

Granice między państwami zacierają się i jeżeli ktoś chce, może bez większych trudności przeprowadzić się lub znaleźć pracę w innym kraju. Jednak chcąc sobie ułatwić aklimatyzację w innym miejscu, trzeba poznać trochę język danego regionu. O ile jakiś czas temu oblężone były przede wszystkim szkoły języka angielskiego, o tyle teraz widać rosnące zainteresowanie innymi językami, na przykład szwedzkim. Osobom zainteresowanym poszerzeniem swoich kompetencji w tym zakresie, proponujemy książki do nauki szwedzkiego.

Czemu warto uczyć się szwedzkiego?

Znajomość języków obcych znacząco poprawia pozycję na rynku pracy. Jeżeli do tego będzie on tak niszowy jak szwedzki, od razu można wzbudzić zainteresowanie pracodawcy. Szwedzki nie jest jeszcze w Polsce szczególnie popularny, więc postrzega się go jako coś oryginalnego. Rozpoczęcie przygody z nauką tego języka wiąże się z poszerzeniem swoich horyzontów, bo przyswajanie słówek i gramatyki to jedno, ale lepsza znajomość kultury i zwyczajów to coś zupełnie innego. Nie można także zapominać o samej satysfakcji płynącej ze znajomości języka innego niż ojczysty. Skoro ktoś ma w sobie determinację do nauki niszowego języka, może odczuwać dumę z tego, że potrafi się w nim porozumiewać. Ma to też wymiar praktyczny – znając nawet podstawy szwedzkiego, łatwiej będzie rozmawiać ze Szwedami bądź zrozumieć komunikaty w przestrzeni publicznej, kiedy już się w tym kraju będzie.

Nauka języka szwedzkiego z książki językowej czy na kursie?

Najlepsze efekty daje kontakt z żywym językiem, ale z racji tego, że język szwedzki nie jest w Polsce tak powszechny jak angielski albo niemiecki, nie w każdej szkole językowej można się go uczyć. A jeżeli kursy już są, to ich ceny są dość wysokie. Nawet w przypadku, kiedy ktoś decyduje się na to, by szwedzki poznać na kursie podczas konwersacji z lektorem, to w domu warto powtórzyć wiadomości, słówka lub zasady gramatyczne. Książka będzie idealnym uzupełnieniem tradycyjnych lekcji.

Można jednak spróbować sił na własną rękę, a wtedy tym bardziej pomogą książki do nauki języka szwedzkiego. Opracowali je specjaliści od lingwistyki, więc treści są przystępne dla odbiorcy. Taka książka pozwoli na weryfikację tego, czy to właśnie ten język jest tym, jaki dana osoba chce poznać. To rozwiązanie jest z pewnością bardziej ekonomiczne, ale ma też pewną wadę - z czasem, bez konieczności uczęszczania na zajęcia stacjonarne, zaczyna brakować motywacji do nauki. Kiedy książki do nauki szwedzkiego stoją idealnie równo na regale lub któraś z nich jest tuż przy łóżku, o wzmocnienie tej motywacji i niezapominanie o nauce będzie znacznie prostsze.

Dopasuj książkę do nauki szwedzkiego spośród szerokiej oferty!

Każdy ma trochę odmienne oczekiwania względem tego, jak powinna przebiegać nauka języka i czego innego oczekuje do narzędzi. Z tego względu w różnych przypadkach inna pozycja będzie postrzegana jako najlepsza książka do nauki szwedzkiego. Są osoby szukające czegoś, co pomoże poznać same podstawy. Inni woleliby rozmówki z gotowymi zwrotami, które ułatwią konwersację w trakcie podróży. Jeszcze inni zamierzają się koncentrować na osłuchaniu z językiem, więc będą woleli książkę z płytą z zadaniami ze słuchu. Przeglądając propozycje z naszej księgarni, łatwo znaleźć książki do nauki szwedzkiego, które bardzo się między sobą różnią, tym samym wpiszą się w odmienne oczekiwania.

Książki do nauki szwedzkiego dla początkujących i zaawansowanych

Dbamy o to, aby w naszym asortymencie było miejsce tylko na tytuły od renomowanych i zaufanych wydawnictw. Dzięki temu kupujący mają pewność, że książki do nauki języków obcych opracowali specjaliści znający się na metodyce. Lekcje są przygotowane w przystępny sposób, aby nauka była łatwa i przyjemna. Chcemy, aby każdy poszukujący znalazł coś, co w pełni sprosta jego potrzebom. Komponując ofertę, postawiliśmy na różnorodność. Są w niej takie książki, które pomogą przyswoić słownictwo osobom wyjeżdżającym do pracy w branży medycznej, wyjeżdżającym na wakacje i tym, którzy chcą uczyć się dla siebie. Proponujemy tradycyjne słowniki, słowniki ilustrowane, rozmówki, fiszki i wiele więcej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-12
Ok
pixel