DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Juliusz Słowacki

( ilość produktów: 47 )

Twórczość Juliusza Słowackiego należy do dziedzictwa kulturowego, którym Polska może pochwalić się na arenie międzynarodowej. Wraz z Adamem Mickiewiczem i Zygmuntem Krasińskim, określany był on jako jeden z trzech Wieszczów Narodowych. Książki Juliusza Słowackiego powinny więc znaleźć się w każdej bibliotece i we wszystkich księgozbiorach – zwłaszcza że wiele z nich to obowiązkowe lektury szkolne. Zapraszamy zatem do zapoznania się z pozycjami, które przygotowaliśmy w ofercie Matfel.pl. Gwarantujemy, że znajdziesz tutaj wszystko, czego szukasz – Juliusz Słowacki to nie jedyny wybitny autor, którego twory przygotowaliśmy. Sprawdź również pozostałe kategorie.

Juliusz Słowacki to polski poeta, przedstawiciel romantyzmu, dramaturg i epistolograf. Twórca filozofii genezyjskiej, epizodycznie – związany również z mesjanizmem polskim. Był on też mistykiem. Juliusz Słowacki urodził się 4 września 1809 w Krzemieńcu i zmarł 3 kwietnia 1849 w Paryżu. Do dziś jego twórczość omawiana jest w Polskich szkołach i znajduje się na liście lektur obowiązkowych.

Lektury Juliusza Słowackiego, które możesz zamówić!

W Matfel.pl zdajemy sobie sprawę z tego, że Juliusz Słowacki był twórcą z nieco innej epoki. Jego dzieła są mimo wszystko wybitne i często nadal aktualne – co czyni z niego twórcę ponadczasowego. Nie zawsze jednak przekaz jest zrozumiały dla uczniów, którzy nie mają czasu na samodzielne wielogodzinne analizy. Przygotowaliśmy więc książki Juliusza Słowackiego w wersjach podstawowych i z wygodnym opracowaniem pozwalającym na zrozumienie przekazu zawartego w jego książkach i innych dziełach. Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepsze wydawania takich pozycji jak np. Kordian lub Balladyna.

Korzystając z usług Matfel.pl, otrzymujesz gwarancję zadowolenia. Od lat zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju dzieł literackich, dostarczając do naszych klientów książki i wydania najwyższej jakości. Zapewniamy więc kompleksowość usług na każdym etapie realizacji zamówienia. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
pixel