! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Podręczniki akademickie do hodowli zwierząt

( ilość produktów: 1 )

Podręczniki - Hodowla zwierząt : Akademickie

Hodowla zwierząt podręcznik

Jeśli jesteś studentem rolnictwa czy kynologii bądź jesteś rolnikiem, hodowcą lub po prostu pasjonatem i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat hodowli zwierząt - doskonale trafiłeś. W naszej księgarni Matfel znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Posiadamy w sprzedaży bardzo zróżnicowane książki, które tyczą się produkcji zwierzęcej (zwierząt gospodarskich, ale również i towarzyskich), podstawy żywienia zwierząt, utrzymania zwierząt itd. Warto zauważyć, że nasze książki to przede wszystkim podręczniki dla studentów.


Chów i hodowla zwierząt podręcznik

Hodowla zwierząt jest trudnym i czasochłonnym zajęciem. Wymaga od hodowców ogromnej wiedzy na temat zwierząt i licznych umiejętności, dzięki którym zwierzęta będą odpowiednio traktowane. Właśnie dlatego należy sięgać zawsze po rzetelne i sprawdzone informacje, które powinno się czerpać wyłącznie ze specjalistycznych poradników, takich jak chów i hodowla zwierząt podręcznik akademicki. Książki dla studentów są wypełnione sprawdzonymi, aktualnymi i rzetelnymi informacjami przygotowanymi przez specjalistów - najczęściej profesorów znających się na danym temacie jak mało kto.


Hodowla zwierząt podręcznik dla początkujących

Posiadamy wiele zróżnicowanych książek. Osoby początkujące, czyli studenci pierwszy semestrów czy pasjonaci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z takim zagadnieniem jak hodowla zwierząt, podręcznik, po który powinni sięgnąć to: książki na temat charakterystyki konkretnych gatunków zwierząt, ponadto powinni zapoznać się również z cechami gospodarczymi oraz rodzajowymi. Osoby, które chcą przeczytać pierwsze publikacje o hodowli zwierząt mogą sięgnąć również po tytuły o metodach i ich zastosowaniach zbierania produktów odzwierzęcych.


Hodowla zwierząt - podręcznik o zasadach

Co ważne, przed rozpoczęciem hodowli należy również zapoznać się z podręcznikami, w których można znaleźć dokładne informacje na temat pomieszczeń, które powinno się przeznaczyć właśnie dla zwierząt w przypadku hodowli. Dzięki takim publikacjom można spokojnie rozplanować wszystkie pomieszczenia dla zwierząt i jednocześnie dobrze je wyposażyć. Bardzo ważne w tym przypadku są wytyczne prawne - z książek o hodowli zwierząt także można się sporo dowiedzieć na ten temat. Należy również zdobyć wiedzę na temat tego, w jaki sposób i gdzie składować produkty odzwierzęce. Istotne są również miejsca, w których zwierzęta mogą spędzać czas.

Aby dobrze zadbać o zwierzęta gospodarcze czy hodowlę, należy również zdobyć wiedzę weterynaryjną na temat wszystkich gatunków, które się hoduje. Niezbędne są informacje na temat zabiegów pielęgnacyjnych, karmienia, profilaktyki szczepień, popularnych chorób i problemów z danym gatunkiem itd. Dzięki takiej wiedzy można lepiej dbać o zwierzęta i szybko zareagować, gdy tylko zacznie się dziać coś niepokojącego, np. zmieni się w niewielkim stopniu zachowanie zwierzęcia. Ponadto poradniki dla rolników dotyczą również innych tematów, takich jak na przykład rozród, jego przebieg, wyjaśniają również to, jak opiekować się zwierzętami w ciąży i po niej itd.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8098 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
jestem zadowolony z obsługi i towaru
2024-06-23
Szybko i solidnie
pixel