DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Technik usług fryzjerskich - Podręczniki

( ilość produktów: 32 )

Podręczniki - Technik usług fryzjerskich : Branża fryzjersko-kosmetyczna

Podręczniki Technika Usług Fryzjerskich

Technik usług fryzjerskich podręczniki to profesjonalna literatura służąca do nauki zawodu technika usług fryzjerskich. Umożliwia ona zdobycie wykształcenia zawodowego, a także zdobycie umiejętności potrzebnych do pracy w tym zawodzie. Książki te są niezbędne, aby stać się wykwalifikowanym technikiem usług fryzjerskich. Zawierają one wszystkie informacje, które są potrzebne, aby wykonywać tę pracę.

 

Książki do technikum fryzjerskiego są źródłem wiedzy z zakresu techniki usług fryzjerskich. Książki te są przeznaczone dla osób, które chcą uzyskać wykształcenie zawodowe jako technik usług fryzjerskich. Technik usług fryzjerskich książki pomagają w nauce najróżniejszych aspektów fryzjerstwa. Pomagają nauczyć się umiejętności rozpoznawania rodzajów włosów, określania ich właściwości, a także sporządzania szkiców i rysunków fryzów, projektowania własnego salony, używania preparatów fryzjerskich. Są to podręczniki, które poruszają wiele ważnych zagadnień tak istotnych w tej branży!

 

Książki do zawodu Technika Usług Fryzjerskich

Książki do zawodu Technika Usług Fryzjerskich są przeznaczone dla osób, które chcą uzyskać wykształcenie zawodowe jako technik usług fryzjerskich. Zawierają one niezbędne informacje z zakresu techniki fryzjerskiej, a także wiedzę na temat wykonywania usług fryzjerskich. Z książek oferowanych w tym dziale dowiesz się wszystkiego o nowoczesnych zabiegach fryzjerskich, o stylizacji fryzur, najmodniejszych upięciach, kokach i warkoczach. Oferujemy książki z zakresu technologii fryzjerstwa, chemii preparatów, poradniki strzyżenia i modelowania włosów, organizację salonu, a także szereg testów iż zadań praktycznych, które nie tylko pozwolą zdać egzamin, ale sprawią także, że będziesz czuć się pewnie wykonując ten zawód.

 

Zalety korzystania z podręczników do zawodu Technika Usług Fryzjerskich

Korzystanie z podręczników do technika usług fryzjerskich ma wiele zalet. Przede wszystkim pomaga w uzyskaniu wykształcenia zawodowego jako technik usług fryzjerskich. Książki do technika usług fryzjerskich są również bardzo wygodne w użyciu. Można je łatwo przeglądać i odnajdywać potrzebne informacje. Są one również dostępne w wersji drukowanej, co oznacza, że można je łatwo przeglądać w dowolnym miejscu i czasie.

Korzystanie z podręczników do technika usług fryzjerskich jest również bardzo opłacalne. Książki te są dostępne w przystępnych cenach, co oznacza, że są one dostępne dla szerokiej gamy osób. Są one również dostępne w różnych formatach. Książki z tego działu mogą być także doskonałym prezentem dla każdego, kto interesuje się fryzjerstwem oraz stylizacją.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
2024-04-22
Szybka wysyłka, towar w idealnym stanie, polecam!
pixel