DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Repetytoria do nauki włoskiego

( ilość produktów: 5 )

Nauka języków obcych - Repetytoria : Włoski

Doskonal swoje językowe umiejętności przed egzaminem, wakacyjnym wyjazdem lub podjęciem pracy we Włoszech, sięgając po starannie opracowane podręczniki, ćwiczenia i repetytoria do nauki włoskiego. Dzięki tego typu książkom sprawdzisz swoją wiedzę, przypomnisz podstawy gramatyki i słownictwa oraz utrwalisz nowe wiadomości. Skorzystaj już teraz, zamawiając repetytorium tematyczno-leksykalne, ćwiczenia z czasownikami lub inne z dostępnych opracowań.

Kursy do nauki włoskiego dla każdego

Tematyczno-leksykalne repetytoria do nauki włoskiego to przydatne uzupełnienie podstawowych podręczników i innych publikacji wykorzystywanych podczas przyswajania nowych umiejętności językowych. Repetytoria do włoskiego składają się z tematycznych rozdziałów, z krótkim objaśnieniem gramatyki i tłumaczeniem wykorzystanego słownictwa, a także ze sprawdzających i utrwalających ćwiczeń, dzięki którym szybciej przygotujesz się do egzaminu. W ofercie internetowej księgarni matfel.pl znajdziesz kursy włoskiego dla osób na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym, dla samouków i osób uczestniczących w różnorodnych zajęciach językowych, a także ćwiczenia z gramatyki i czasowników.

Repetytoria do nauki włoskiego - sprawdź swoją wiedzę!

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu z języka włoskiego lub planujesz podróż do Włoch, znasz włoski, ale chcesz przypomnieć sobie słownictwo i gramatykę, prezentowane książki do nauki włoskiego będą doskonałym wyborem. To zbiory ćwiczeń dla osób na różnych poziomach zaawansowania językowego, w tym przede wszystkim ćwiczeń sprawdzających posiadaną wiedzę, a zatem niezwykle wartościowych przed przystąpieniem do egzaminu. Oczywiście repetytoria do nauki włoskiego zawierają również ćwiczenia utrwalające, co jest ciekawą formą uzupełnienia językowego kursu i sposobem na szlifowanie języka przed wakacyjnym lub służbowym wyjazdem do Włoch.

Ćwicz swój włoski, sięgając po profesjonalne kursy i leksykalno-tematyczne repetytoria do nauki włoskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych. Naprawdę warto!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7745 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
doskonała cena i szybka dostawa...
2024-05-18
Profesjonalizm 100%. Mimo opóźnienia zamówienia o dzień, dostałam maila z wyjaśnieniami. Chętnie tu wrócę. Polecam
pixel