SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Linijki - Artykuły szkolne i papiernicze

( ilość produktów: 215 )

Artykuły szkolne i papiernicze - Linijki : Przybory matematyczne

Linijki - niezbędny element wyposażenia każdego szkolnego piórnika

Wśród artykułów szkolnych i papierniczych, linijki odgrywają kluczową rolę w procesie kształcenia dzieci i młodzieży. Umożliwiają one wykonywanie precyzyjnych pomiarów długości, rysowanie prostych linii, a także tworzenie różnego rodzaju kształtów geometrycznych. W tej kategorii znajdziesz niezwykle szeroki i zróżnicowany wybór linijek, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania każdego ucznia, ale i studenta, artysty czy inżyniera. Wśród nich znajdują się zarówno klasyczne linijki drewniane i linijki metalowe, jak również zaawansowane ekierki matematyczne oraz zestawy geometryczne z wszystkimi przyborami, jakie potrzebuje uczeń, ale i student czy artysta oraz inżynier wykonujący różnego rodzaju rysunki bądź rysunki techniczne.


Linijki drewniane i metalowe - prostota i wytrzymałość

Każdy uczeń potrzebuje trwałej i łatwej w użyciu linijki. Linijka drewniana to klasyczny wybór, który cechuje się prostotą, lekkością i wygodą użytkowania. Wykonane z wysokiej jakości drewna, zapewniają precyzyjne pomiary długości i dobrą widoczność skali.

Alternatywą dla linijek drewnianych są linijki metalowe, które są nieco cięższe, ale również bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej lub aluminium, linijka metalowa jest idealnym rozwiązaniem dla uczniów, studentów, artystów czy inżynierów którzy poszukują trwałego i niezawodnego narzędzia do pracy.


Ekierki matematyczne i zestawy geometryczne - dla zaawansowanych

Dla uczniów i innych osób, które na co dzień zajmują się bardziej zaawansowanymi zagadnieniami matematycznymi oraz geometrią, oferujemy ekierki matematyczne i zestawy geometryczne ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami. Ekierki matematyczne są niezwykle przydatne w przypadku wykonywania precyzyjnych konstrukcji geometrycznych, takich jak okręgi czy łuki. Dzięki regulacji szerokości otwarcia, można z łatwością narysować różnej wielkości figury, a także dokonać precyzyjnych pomiarów i przeprowadzić konstrukcje oparte na własnościach kątów.

Z kolei oferowane przez nas zestawy geometryczne składają się z kilku różnych przyborów, takich jak linijki, ekierki, kątomierze czy transportery. Dzięki nim, uczniowie mogą wykonywać różnorodne zadania geometryczne, wymagające precyzji i dokładności. Wszystkie elementy zestawu są wykonane z trwałych materiałów, gwarantujących długotrwałe użytkowanie.

Podsumowując, linijki to niezbędne przybory szkolne, które znajdują zastosowanie zarówno w podstawowych, jak i zaawansowanych zadaniach matematycznych. Bez względu na to, czy potrzebujesz klasycznej linijki drewnianej czy wyjątkowo trwałej linijki metalowej, czy też interesują Cię ekierki matematyczne albo całe zestawy geometryczne - w ofercie tej kategorii znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Wybierz odpowiednią linijkę, ekierkę bądź zestaw dla siebie i ciesz się precyzyjnymi pomiarami oraz dokładnymi rysunkami!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Odniosę się do sposobu zapakowania przesyłki która zawierała zestaw klocków LEGO. Karton klocków owinięty w folię bąbelkową,i kilka warstw papieru pakowego, wszystko włożone w duży, bardzo sztywny karton. Dziękuję za tak staranne spakowanie produktu!
2024-03-03
Polecam
pixel