SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki jazdy

( ilość produktów: 56 )

Książki - Prawo jazdy : Poradniki

Książki do nauki jazdy

Czy książka może nauczyć Cię poprawnej jazdy samochodem lub innym pojazdem? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko wybrać odpowiedni tytuł z naszej bogatej oferty. Klientom zapewniamy duży wybór specjalistycznych podręczników do nauki jazdy. To aktualne, opracowane z wielką starannością materiały dydaktyczne, które pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną.

Po książki do nauki jazdy kategorii dowolnego typu warto sięgnąć jeszcze przed rozpoczęciem stosownego kursu. Każde szkolenie przygotowujące przyszłych kierowców rozpoczyna się bowiem właśnie od części czysto teoretycznej. A z doświadczenia wiemy, że mając już nawet niewielkie pojęcie na ten temat, dalsza nauka przychodzi znacznie łatwiej.

Książki traktujące o odpowiednim przygotowaniu do zdobycia prawa jazdy cieszą się dużą popularnością nawet u młodszych czytelników. Wynika to z faktu, że w naszym asortymencie znajdują się takie tytuły wydawnicze, jak podręczniki do nauki jazdy dla kategorii AM czy też poradniki dla motorowerzystów. W ofercie dostępne są również książki przygotowujące do testu na kartę rowerową. Dzięki nim każdy nastolatek może w krótkim czasie powtórzyć już zdobytą wiedzę w tym zakresie.

 

Prawo jazdy kategorii B lub innej? Zadbaj o kompleksową wiedzę!

Najczęściej kursanci decydują się na naukę jazdy kategorii B, czyli mówiąc ogólnie - związaną z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów osobowych. Stąd też w naszej ofercie znajdują się pozycje książkowe związane z tym tematem. Chcemy ponadto zapewnić naszym Klientom dostęp do wiedzy w znacznie szerszym zakresie - w tym celu do asortymentu wprowadziliśmy także tak ważne dla każdego kierowcy materiały, jak na przykład:

  • aktualny kodeks drogowy,
  • taryfikator mandatów,
  • poradniki doskonalenia jazdy dla kierowców.

Uzupełnieniem podręczników do nauki jazdy są zebrane i opracowane przykładowe testy, które odpowiadają tym realizowanym przez ośrodki ruchu drogowego. Dzięki opracowaniom tego rodzaju zdobędziesz umiejętności związane z szybkim i poprawnym udzielaniem odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. Jednocześnie regularne rozwiązywanie przykładowych testów na prawo jazdy ułatwia utrwalenie wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego.

 

Książki do nauki prawa jazdy - nie tylko kategorii B

W naszej ofercie nie brakuje także książek do nauki prawa jazdy kategorii innych, niż kategoria B. W sprzedaży znajdują się podręczniki dla przyszłych kierowców motocykli, ciągników czy nawet autobusów.

W wielu przypadkach kategorie te wymagane są w przypadku kierowców zawodowych, stąd w naszym katalogu nie mogło zabraknąć także podręczników i poradników związanych z doskonaleniem zawodowym czy też prawidłowym stosowaniem tachografów analogowych i cyfrowych. Klientom księgarni oferujemy ponadto opracowania związane z tematem czasu pracy kierowcy zawodowego czy też bezpiecznym transportem ładunków niebezpiecznych (ADR).

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Ok
2024-03-02
jestem zadowolona
pixel