DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Kreda - Artykuły szkolne i papiernicze

( ilość produktów: 106 )

Artykuły szkolne i papiernicze - Kreda : Piśmiennicze

Do zabawy i nauki internetowa księgarnia Matfel.pl przygotowała różne rodzaje kolorowej kredy. To doskonały wybór do zabaw na świeżym powietrzu, do rysowania po betonowych płytach chodnikowych i przystosowanych do tego celu tablicach szkolnych. Kreda jest jednym z najprostszych artykułów plastycznych i bez obaw mogą używać jej dzieci w wieku zaledwie kilku lat.

Kolorowa kreda do zabawy na świeżym powietrzu

Sprzedawana w plastikowych wiaderkach lub mniejszych opakowaniach jednostkowych, chodnikowa kreda kolorowa jest doskonałym wyborem zarówno dla przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych. Pozwala rysować po twardym podłożu betonowym, bruku lub asfalcie, ale nie niszczy tego typu nawierzchni. Wystarczy, że spadnie deszcz i kolorowy rysunek zostanie zmazany. Rysunki kredą pozwalają rozwijać dziecięce zdolności plastyczne, dając maluchom dostęp do nieograniczonej przestrzeni w postaci betonowych chodników i ścieżek. Kolorowej kredy można używać również do przygotowania planszy, do zabawy sprawnościowej lub zręcznościowej na podwórku.

Kredy tablicowe, neonowe i inne

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy wiele specjalnych rodzajów kredy. Przykładem jest kreda tablicowa oferowana w formie poręcznych wałków, dostępna w zestawach zawierających wiele kolorów. To idealna kreda do rysowania po tradycyjnych tablicach szkolnych, mniejszych tablicach edukacyjnych, a także po ścianach pomalowanych farbą tablicową. Kreda szkolna ma formę cienkich i długich wałków, dzięki czemu jest bardzo poręczna. Pozwala nie tylko wykonywać rysunki, ale także pisać odręcznie, w tym zapisywać na tablicy działania matematyczne. W sklepie znajdziesz również kredę neonową, fluorescencyjną, w formie mazaka do zakreślania, tradycyjną białą i wiele innych.

Do zapisywania działań matematycznych, odręcznego pisania i rysowania po tablicy zamów białą lub kolorową kredę tradycyjną. Jeśli szukasz kredy do zabaw na świeżym powietrzu, Twoje szczególne zainteresowanie powinna wzbudzić kolorowa kreda w formie grubych i niełamliwych wałków, również w wersji fluorescencyjnej. Polecamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7385 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
sprawnie i szybko , polecam : )
2024-04-17
Polecam, szybka wysyłka. Książka dobrze zapakowana.
pixel