DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej

( ilość produktów: 135 )

Podręczniki - Klasa 5 : Szkoła podstawowa

Podręczniki szkolne do 5 klasy to podstawowy element wyposażenia plecaka każdego piątoklasisty. Dzieci korzystają z nich w szkole podczas lekcji i otwierają w domu, kiedy trzeba wykonać zadane ćwiczenia lub powtórzyć materiał przed sprawdzianem.

Podręczniki szkolne do 5 klasy

Wydawnictwa przygotowały kilka rodzajów podręczników, które są zgodne z obowiązującą podstawą programową. W poszczególnych szkołach korzysta się z innego zestawu książek, w zależności od tego, które podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej nauczyciel uzna za najbardziej czytelne i najlepiej opracowane. W ofercie naszej księgarni znaleźć można podręczniki do szkoły podstawowej dla każdej klasy, w tym dla piątoklasistów. Dostępne są książki ze wszystkich przedmiotów, które znalazły się w planie lekcji. Udostępniamy podręczniki czołowych wydawnictw jak Nowa Era, OPERON, WSiP i Jedność. Poza podręcznikami w sprzedaży są dodatkowe książki wspierające dzieci na poziomie 5 klasy.

Co oprócz podręcznika dla piątoklasisty?

Przykładowo as matematyki najpewniej bierze udział w konkursach matematycznych, więc z pewnością chętnie sprawdzi swoje umiejętności podczas rozwiązywania zadań konkursowych z poprzednich lat. Każdemu uczniowi przyda się także Vademecum, w którym znajduje się omówienie wszystkich lektur szkolnych. To nieoceniona pomoc na lekcjach języka polskiego. Zamawiając podręczniki do 5 klasy podstawówki dobrze tego typu pomoce także uwzględnić. Niejednokrotnie mogą pomóc w wyjaśnieniu trudniejszego materiału, być może zwiększą też zainteresowanie danym przedmiotem i pomogą zdobyć lepszą ocenę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7746 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
doskonała cena i szybka dostawa...
pixel