! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Podręczniki do 4 klasy szkoły podstawowej

( ilość produktów: 131 )

Podręczniki - Klasa 4 : Szkoła podstawowa

Czwarta klasa oznacza dla dzieci wiele zmian w obrębie szkolnej edukacji. Do tej pory większość lekcji odbywała się z jednym nauczycielem, a granice między jednym a drugim przedmiotem były płynne.

Podręczniki dla czwartoklasisty do wszystkich przedmiotów

Dla części dzieci jest to pierwsza klasa, gdzie zamiast ocen opisowych są zwykłe oceny, a sprawdzianów jest znacznie więcej niż do tej pory. Podręczniki do klasy 4 szkoły podstawowej są znacznie bardziej rozbudowane niż te, z których dzieci korzystały przy edukacji wczesnoszkolnej. Pojawia się też znacznie więcej przedmiotów. Podręczniki szkolne do 4 klasy to nie tylko język polski i matematyka, ale też na przykład historia i geografia.

Każdy nauczyciel ma inne wymagania względem podręczników, toteż w szkołach korzysta się z różnych książek. U nas można znaleźć wszystkie podręczniki do szkoły podstawowej, które są w zgodzie z aktualną podstawą programową i po które nauczyciele sięgają najczęściej. Dzięki temu podczas jednych zakupów można zaopatrzyć dziecko we wszystko, co będzie mu potrzebne.

Nie tylko podręczniki do 4 klasy

Ponieważ w 4 klasie partie materiału, jakie trzeba przyswoić, znacząco rosną, przygotowaliśmy nie tylko podręczniki do 4 klasy podstawówki. Znaleźć można szereg dodatkowych pomocy naukowych i książek, które będą uzupełnieniem wiadomości z lekcji i pozwolą lepiej przygotować się do sprawdzianów. Można zamówić dodatkowe zeszyty ćwiczeń z matematyki, książki z eksperymentami biologicznymi bądź chemicznymi, które pozwolą rozwijać zainteresowania i wiele innych interesujących propozycji. Mając ciekawe pomoce, rozpoczęcie 4 klasy może być przyjemnością.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybko i rzetelnie
2024-06-17
Ekspresowa obsługa i wysyłka, gry dotarły w idealnym stanie, do tego fajna, niska cena. Polecam!
pixel