DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do muzyki - klasa 4 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 5 )

Podręczniki - Muzyka : Klasa 4

Muzyka do 4 klasy szkoły podstawowej

Lekcja muzyki to nie tylko zapoznawanie się z elementami dzieł muzycznych, ale też nauka śpiewu, gry na różnych instrumentach i zabawy rytmiczne. By zajęcia były interesujące dla uczniów, potrzebne są odpowiednie materiały dydaktyczne. W naszej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz książkę do muzyki (klasa 4, szkoła podstawowa), dzięki której zadbasz o edukację muzyczną pociechy i to bez przepłacania. Sprawdź, jakie podręczniki do muzyki są na liście naszych bestsellerów sprzedażowych.

Podręcznik do muzyki (klasa 4) - rekomendowane tytuły dla uczniów szkoły podstawowej

Zastanawiasz się, jaka książka do muzyki (klasa 4) jest często rekomendowana przez nauczycieli tego przedmiotu? Jednym z polecanych wydań jest Muzyka SP 4, autorstwa Justyny Górskiej-Guzik (wydawnictwo OPERON). Podręcznik przedstawia zagadnienia z zakresu elementów dzieła muzycznego i instrumentów muzycznych w interesujący sposób, zachęcając uczniów do samodzielnego muzykowania. Zaletą publikacji są starannie dobrane utwory, atrakcyjne elementy graficzne i różnorodne ćwiczenia praktyczne.

Jaki inny podręcznik do muzyki (klasa 4) warto kupić? Wielu rodziców wybiera Klucz do muzyki SP 4 przygotowany przez Urszulę Smoczyńską, Agnieszkę Sołtysik, Katarzynę Jakóbczak-Drążek (WSiP). Wydanie zawiera liczne ciekawostki o kompozytorach, instrumentach, pieśniach historycznych. Zawiera mnóstwo zabaw muzycznych, rozwijając w czwartoklasistach kreatywność i zachęcając do samodzielnego poszukiwania muzycznych fascynacji.

Podręcznik do muzyki (klasa 4) - ekspresowa wysyłka

Zależy Ci na tym, aby szybko otrzymać zamówiony podręcznik do muzyki (klasa 4)? Dokonując zakupów internetowych w naszej księgarni online Matfel.pl możesz liczyć na ekspresową dostawę książek. Jeśli mieszkasz w Krakowie, możesz odebrać opłaconą książkę do muzyki (klasa 4) w naszym punkcie odbioru stacjonarnego.

Kup tani podręcznik do muzyki (klasa 4) w księgarni online Matfel.pl

U nas kupisz potrzebny podręcznik do muzyki (klasa 4) bez nadwyrężania domowych finansów. Zapewniamy szeroki wybór tanich książek do muzyki dla czwartoklasistów autorstwa wybitnych ekspertów. Przekonaj się już teraz, jakie opracowania są obecnie na wyprzedaży i uzupełnij wyprawkę szkolną dla pociechy i zadbaj o jej edukację muzyczną!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego zamówienia, ponieważ dotarło ono szybciej niż przewidywany termin dostawy.
2024-04-22
Firma szybsza niż Struś Pędziwiatr. Spodziewałam się zamówienia w piątek, a dostałam w poniedziałek. Dobrze zapakowane, bez żadnych uszkodzeń. Polecam!
pixel