DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do informatyki - klasa 4 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Informatyka : Klasa 4

Informatyka do 4 klasy szkoły podstawowej

Lekcje informatyki w 4 klasie szkoły podstawowej obejmują m.in.: naukę bezpiecznego i świadomego korzystania z technologii komputerowych. Zajęcia inspirują do twórczego działania poprzez realizację różnych projektów informatycznych. W skład zróżnicowanego asortymentu naszej księgarni online wchodzą nowoczesne podręczniki do informatyki (klasa 4, szkoła podstawowa) zgodne z obecną podstawą programową, które zawierają syntezę wiadomości z tej dziedziny. Przekonaj się, jakie książki do informatyki są liście sprzedażowych bestsellerów!

Rzetelnie opracowany podręcznik do informatyki (klasa 4, szkoła podstawowa)

Na wirtualnych półkach Matfel.pl znajdziesz nowoczesny podręcznik do informatyki (klasa 4) opracowany w taki sposób, aby uczeń potrafił bez problemu korzystać z podstawowego oprogramowania i aplikacji oraz przestrzegać zasad cyberbezpieczeństwa. Dostępne książki zachwycają nowoczesną szatą graficzną i rozbudzają w dzieciach zainteresowanie informatyką. Wiedz, że współpracujemy z różnymi wydawnictwami, w tym m.in.: NOWA ERA, OPERON, WSiP, MIGRA i innymi oficynami, które cieszą się uznaniem czytelników od lat.

Jaki podręcznik do informatyki (klasa 4) wybrać? Nowoczesne opracowania

Jesteś ciekawy, jaki podręcznik do informatyki (klasa 4) najczęściej kupują Klienci naszej księgarni wysyłkowej? Ogromnym zainteresowaniem cieszy się Informatyka 4 (autorzy: Witold Kranas, Agnieszka Samulska, Wanda Jochemczyk) wydawnictwa WSiP. Publikacja uczy pracy z edytorem tekstu i grafiki, arkuszem kalkulacyjnym, wyszukiwarką. Porusza ciekawe tematy, jest dostosowana do potrzeb i możliwości uczniów w tym wieku.

Kolejna, rekomendowana książka do informatyki (klasa 4) to Informatyka dla szkoły podstawowej 4 z serii Tera bajty (Grażyna Koba) wydawnictwa MIGRA. Podręcznik uczy rozumienia, analizowania i rozwiązywania problemów informatycznych. Zawiera proste polecenia, dzięki którym uczeń doskonali umiejętności tworzenia rysunków i tekstów komputerowych za pomocą różnych metod. Autorka opracowała książkę w taki sposób, aby dziecko płynnie poruszało się po cyfrowej rzeczywistości i było świadome zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu.

Zamów nowoczesny podręcznik do informatyki (klasa 4) w księgarni Matfel.pl!

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko poszerzyło wiedzę informatyczną zamów nowoczesny podręcznik do informatyki (klasa 4) w naszej bogato wyposażonej księgarni wysyłkowej Matfel.pl. Zapewniamy konkurencyjne ceny książek i szybką realizację zamówień. Nie zwlekaj i zrób zakupy już dziś!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
2024-04-22
Ok.
pixel