! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Podręczniki do religii - klasa 4 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 35 )

Podręczniki - Religia : Klasa 4

Religia do 4 klasy szkoły podstawowej

Książka do religii (klasa 4) pozwala uczniom rozwijać tożsamość duchową i zaznajamia ich z kolejnymi zagadnieniami związanymi z tematyką religijną. Odpowiednio dobrane opracowanie sprawia, że dzieci są aktywne podczas lekcji katechezy i uczestniczą w interesujących dyskusjach na temat wspólnoty katolickiej i obrzędów liturgicznych.
W tej kategorii znajdziesz podręcznik do religii (klasa 4) o atrakcyjnej szacie graficznej, który zainteresuje każdego czwartoklasistę. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najlepsza książka do religii (klasa 4) - przybliża do Boga i uczy miłości do bliźniego

Dobra książka do religii (klasa 4) zawiera ciekawe artykuły i materiały poświęcone podstawowym zasadom moralnym, dzięki którym dziecko uczy się właściwych postaw. Kształtuje postawę szacunku i rozwija refleksyjność. Świetnie jeśli jest urozmaicona grafikami i ilustracjami nawiązującymi do wydarzeń biblijnych. W naszej ofercie wydawniczej kupisz nowoczesny podręcznik do religii (klasa 4) zgodny z podstawą programową, dzięki któremu Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudzić podczas zajęć lekcyjnych. Oferujemy katechizmy cenionych oficyn wydawniczych, takich jak np.: GAUDIUM, JEDNOŚĆ, WAM, Katechetyczne Warszawa, Wydawnictwo Św. Stanisława BM.

Ćwiczenia i książka do religii (klasa 4) - szybka i bezproblemowa dostawa

Jaki podręcznik do religii (klasa 4) zawiera interesujące i wartościowe treści? Dużym zainteresowaniem cieszy się katechizm Jestem chrześcijaninem (praca zbiorowa) wydawnictwa Katechetycznego Warszawa. Przedstawia podstawowe zagadnienia religijne w przystępny i atrakcyjny dla młodszych uczniów sposób. Zachęca do lektury Pisma Świętego, przekazuje nauki Chrystusa poprzez ciekawe historyjki i opowiadania.

Wielu rodziców kupuje również ćwiczenia do religii (klasa 4) Zaproszeni przez Boga, autorstwa Zbigniewa Marka, WAM. Zeszyt ćwiczeń zawiera ciekawe zadania, które np. polegają na łączeniu wyrażeń o zbliżonym znaczeniu, a także mobilizuje ucznia do tworzenia prac plastycznych o tematyce religijnej.

Książki do religii (klasa 4) w niskiej cenie - Matfel.pl

W naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl kupisz ćwiczenia i książki do religii dla klasy 4 w naprawdę korzystnej cenie. Możesz uzupełnić wyprawkę szkolną dla syna lub córki bez stania w długich kolejkach, za pomocą kilku kliknięć myszką.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Toż to istna błyskawica!!
2024-06-16
jak zwykle super
pixel