! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do matematyki - klasa 4 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 21 )

Podręczniki - Matematyka : Klasa 4

Matematyka do 4 klasy szkoły podstawowej

W tej kategorii znajdziesz nowoczesny podręcznik do matematyki (klasa 4) zgodny z podstawą programową i opracowany przez doświadczonych ekspertów. W skład rozbudowanego asortymentu księgarni wchodzą opracowania, dzięki którym czwartoklasista będzie umieć wykorzystać zdobyte umiejętności matematyczne w życiu codziennym.
Każdy zeszyt ćwiczeń i podręcznik do matematyki (klasa 4 szkoła podstawowa) dostępny w ofercie Matfel.pl cechuje się atrakcyjną szatą graficzną i zawiera zadania o różnym stopniu trudności dostosowane do możliwości mniej i bardziej uzdolnionych uczniów.

Nowoczesny podręcznik matematyki (klasa 4) - polecane tytuły

Jaki podręcznik do matematyki (klasa 4) często rekomendują nauczyciele tego przedmiotu? Matematyka wokół nas, autorstwa Heleny Lewickiej i Marianny Kowalczyk (WSiP). Opracowanie posiada atrakcyjną szatę graficzną i zawiera ciekawe treści, zgodne z nową podstawą programową. Stopniowanie trudności zadań sprawia, że nauczyciel może w prosty sposób zorganizować pracę zarówno słabszym, jak i bardziej uzdolnionym matematycznie uczniom. Każdy rozdział kończy blok powtórzeniowy, dzięki któremu uczeń może utrwalić przerobiony materiał.

Pozytywne recenzje zbiera również Matematyka z kluczem dla 4 klasy szkoły podstawowej (autorzy: Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Pas) wydawnictwa NOWA ERA. Dzięki atrakcyjnie przedstawionym treściom podręcznik zachęca uczniów do odkrywania tajemnic matematyki. Ostatnia propozycja to podręcznik Matematyka z plusem klasa 4, opracowany przez Małgorzatę Dobrowolską i Martę Jucewicz (wydawnictwo GWO). Dzięki zadaniom nawiązującym do rzeczywistości czwartoklasiści wiedzą, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i lepiej rozumieją przerabiany na lekcji materiał.

Podręcznik do matematyki (klasa 4) - niskie ceny i szybka wysyłka

Kupując zeszyt ćwiczeń, karty pracy lub podręcznik do matematyki (klasa 4) możesz liczyć na atrakcyjne ceny i szybką realizację złożonego zamówienia. Dzięki ciągłej rozbudowie asortymentu każdy rodzic znajdzie w naszej księgarni internetowej potrzebny podręcznik szkolny. Jeśli masz pytania związane z dostępnością interesujących Cię tytułów, zadzwoń na naszą infolinię, konsultanci z przyjemnością udzielą Ci szczegółowych informacji.

Podręcznik do matematyki (klasa 4) - księgarnia internetowa Matfel.pl

Wiedz, że w Matfel.pl oferujemy podręczniki do matematyki (klasa 4) renomowanych oficyn wydawniczych w tym np.: GREG, GWO, NOWA ERA, OPERON WSiP. Organizujemy liczne akcje promocyjne i staramy się, aby ceny książek dostępnych w sprzedaży były naprawdę korzystne. Sprawdź już teraz, jakie wydania są obecnie na wyprzedaży i dokonaj wygodnych zakupów online!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Super
2024-05-27
wszystko ok
pixel