! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Podręczniki do języka polskiego - klasa 4 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 24 )

Podręczniki - Język polski : Klasa 4

Język polski do 4 klasy szkoły podstawowej

Język polski to fundament sukcesu edukacyjnego. Doskonałe opanowanie mowy ojczystej i sprawne posługiwanie się językiem polskim ułatwia uczniom efektywną komunikację z nauczycielem, rówieśnikami oraz zapewnia lepsze przyswajanie treści z innych dziedzin. W naszej księgarni kupisz podręcznik do polskiego (klasa 4), dzięki któremu Twoje dziecko rozwinie wyobraźnię, zasób słownictwa, będzie świadomie i z uwagą odbierać teksty kultury.

Dobry podręcznik do języka polskiego (klasa 4) - jak go rozpoznać?

Dobry podręcznik do języka polskiego (klasa 4) angażuje młodszych uczniów szkoły podstawowej do poszerzania horyzontów i aktywności podczas zajęć lekcyjnych. Uczy, jak odróżniać informacje o faktach od opinii, zachęca do własnego rozumienia utworów i właściwego uzasadniania swoich interpretacji. Merytoryczne opracowanie kładzie również nacisk na kształcenie językowe, objaśniając kolejne zasady gramatyki języka polskiego. W starannie opracowanej publikacji nie brakuje też treści odnoszących się do elementów retoryki.

Podręcznik do języka polskiego (klasa 4) - polecane wydania

Nasza księgarnia internetowa oferuje książki najlepszych oficyn wydawniczych. U nas zaopatrzysz się w nowoczesny i ciekawy podręcznik do języka polskiego (klasa 4) wydawnictwa: GWO, HARMONIA, NOWA ERA, OPERON, WSiP i wielu innych.

Jaki podręcznik do języka polskiego (klasa 4) warto kupić? Wielu rodziców decyduje się na publikację Ciekawi świata autorstwa Aleksandra Rawicza (wydawnictwo OPERON), zgodną z nową podstawą programową. Książka została podzielona na działy, które odpowiadają kolejnym porom roku. Zawiera zróżnicowane teksty literackie, dzięki którym rozwija wyobraźnię i słownictwo uczniów.

Chętnie wybieranym podręcznikiem jest też Jutro pójdę w świat, autorstwa Hanny Dobrowolskiej i Urszuli Dobrowolskiej (Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne). W podręczniku uczniowie znajdą zagadnienia literackie, gramatyczne i ortograficzne, liczne polecenia oraz wskazówki. Treści zawarte w książce wpływają na kształtowanie odpowiednich postaw u czwartoklasistów i poszerzają wiedzę z zakresu szeroko pojętej kultury.

Tani podręcznik do języka polskiego (klasa 4) - księgarnia online Matfel.pl. Gwarancja satysfakcji!

Wybierając nowoczesny podręcznik do języka polskiego (klasa 4) z oferty naszej księgarni internetowej Matfel.pl, zadbasz o wysoką jakość nauki i sprawisz, że przyswajanie wiedzy będzie dla dziecka wspaniałą przygodą. Zapewniamy bezpieczne płatności i szybką, bezproblemową realizację zamówień online. W razie dodatkowych pytań możesz zadzwonić na infolinię lub napisać e-mail. Przekonaj się, jak wiele podręczników do nauki języka polskiego jest obecnie w promocji i skompletuj wyprawkę dla syna lub córki!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Ekspresowa obsługa i wysyłka, gry dotarły w idealnym stanie, do tego fajna, niska cena. Polecam!
2024-06-16
Jestem zadowolony
pixel