DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Zestawy - Artykuły szkolne i papiernicze

( ilość produktów: 362 )

Artykuły szkolne i papiernicze - Zestawy

Zestaw artykułów szkolnych i papierniczych

Przed pójściem lub powrotem do przedszkola czy szkoły należy się odpowiednio przygotować. Wyprawka szkolna dla dziecka spędza sen z powiek wielu rodziców. Zanim dziecko wróci do nauki, należy zakupić nie tylko podręczniki, ale i przybory szkolne i plastyczne. Czym są właściwie takie przedmioty? Do przyborów szkolnych można zaliczyć: kredki i flamastry, plastelinę, modelinę, bloki, różne elementy do tworzenia rękodzieła na zajęciach z plastyki, a także wyposażenie piórnika: linijki, ekierki, cyrkle i mnóstwo innych drobiazgów, o których łatwo zapomnieć, przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. Przychodzimy jednak z pomocą wszystkim tym osobom, które nie mają głowy do samodzielnego uzupełniania niezbędnych akcesoriów na zajęcia lekcyjne.


Nasze zestawy artykułów szkolnych

Zamiast samodzielnie poszukiwać niezbędnych pojedynczych produktów, najlepiej zdecydować się na gotowy zestaw artykułów szkolnych. Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć między innymi zestawy artystyczne i biurowe oraz typowe przybory szkolne, takie jak kredki, flamastry, zestawy do modelowania figurek z plasteliny czy modeliny, a także linijki, ekierki i cyrkle w najróżniejszych rozmiarach. Posiadamy również zestawy artystyczne dla małych artystów oraz specjalne zestawy do tworzenia rękodzieła.


Zestaw artykułów szkolnych dla ucznia szkoły podstawowej

Kiedy dziecko rozpoczyna naukę w szkole podstawowej, musimy uzupełnić jego piórnik oraz plecak o wiele zróżnicowanych przyborów. Aby o niczym nie zapomnieć najlepiej sprawdzić nasze artykuły w tej kategorii i zdecydować się na zestaw artykułów szkolnych, które potrzebuje obecnie nasza pociecha. Dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej potrzebują przede wszystkim artykułów piśmienniczych, przyborów plastycznych, bloków, kolorowych papierów, klejów oraz różnych materiałów czy przedmiotów, które stosuje się wykonując rękodzieło itd. Warto sięgnąć po takie rozwiązanie jak zestawy do nauki kaligrafii, zestaw artykułów szkolnych z kredkami i flamastrami czy zestaw artykułów szkolnych z przedmiotami do rękodzieła. Warto również kupić specjalny zestaw przyrządów do modelowania plasteliny i modeliny, co znacznie ułatwi dziecku pracę podczas lekcji.


Zestaw artykułów szkolnych dla starszych uczniów

Uczniowie późniejszych klas szkoły podstawowej powinni zaopatrzyć się w zestawy piśmiennicze, flamastry oraz przedmioty niezbędne do zajęć technicznych i lekcji matematyki, czyli takich jak ołówki o różnej grubości, ekierki, linijki, cyrkle i bloki (zarówno rysunkowe, jak i techniczne). Wszystkie te zestawy sprawiają, że wykonywanie pracy na lekcji oraz zadań w domu nie stanowi żadnego problemu.


Hobbystyczne zestawy artystyczne

Jeśli Twoja pociecha interesuje się rysowaniem kaligrafią czy rękodziełem koniecznie sprawdź nasze zestawy artystyczne. Posiadamy profesjonalne rozwiązania, które zawierają wszystkie niezbędne przedmioty. Jeśli Twoje dziecko się czymś interesuje, a Ty za bardzo nie wiesz jak ugryźć temat - po prostu kup zestaw, w którym nie zabraknie żadnych potrzebnych przyborów. W zestawie z farbami można znaleźć farby, płótno i ołówki, zestaw do kaligrafii składa się z ołówka, gumki, pisaków pędzelkowych, pędzelków i cienkopisów, z kolei zestawy do szkicowania zawierają ołówki, grafity w sztyfcie, węgiel, parę pasteli, rozcieracz do pasteli i gumkę chlebową.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
2024-07-11
Wszystko super
pixel