SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki o astronomii

( ilość produktów: 57 )

Książki - Astronomia : Popularnonaukowe

Z myślą o fanach kosmosu księgarnia matfel.pl przygotowała różnorodne książki o astronomii. Znajdziesz w tym miejscu atrakcyjnie wydane tytuły będące doskonałym źródłem wiedzy o wszechświecie, układzie słonecznym oraz wybranych ciałach niebieskich. To przede wszystkim książki popularnonaukowe, które w przystępny sposób przybliżają skomplikowane zagadnienia związane z kosmologią i szeroko pojętą astronomią.

Najlepsze książki dla miłośników astronomii

Jeśli interesuje Cię układ słoneczny, jego historia i przyszłość, oferujemy niezwykłe książki o astronomii opowiadające nie tylko o bezpośrednim otoczeniu naszej planety, ale także o bardziej odległych zakątkach kosmosu oraz znajdujących się w nim, budzących ciekawość ciałach niebieskich. Z prezentowanych książek dowiesz się więcej o początkach wszechświata, jego najbliższych i dalszych losach. Możesz sprawdzić również, co o wszechświecie myślał Stephen Hawking oraz inni wybitni naukowcy, których interesowała astronomia - książki opisujące ewolucję wszechświata, odnoszące się do ogólnej teorii względności Alberta Einsteina to dobra inspiracja zwłaszcza dla młodych osób zainteresowanych kosmosem, które co noc spoglądają w gwiazdy, zastanawiając się nad ich pochodzeniem oraz przyszłością naszej cywilizacji.

Dla osób zainteresowanych fizyką, a zwłaszcza zagadnieniami kosmologicznymi, przygotowaliśmy różnorodne książki o astronomii. Oferujemy prace napisane przystępnym językiem, które mogą zaciekawić młodszych odbiorców oraz pozycje dedykowane osobom dobrze zaznajomionym z tego typu tematyką, które poszukują nowych, wartościowych informacji. Poznaj pełną listę książek i wybierz jedną lub kilka z nich!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Polecam
2024-03-02
Wszystko super
pixel