DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Niemiecki - Podręczniki

( ilość produktów: 2 )

Podręczniki - Niemiecki : Liceum, Technikum

Pomoce edukacyjne: język niemiecki

Wybór materiałów dydaktycznych, podręczników, ćwiczeń, słowników języka niemieckiego sprawia, że nauka w szkole średniej staje się efektywna i przyjemna. W ofercie księgarni znajdują się pomoce edukacyjne język niemiecki dla osób na różnych etapach nauki – od początkujących po zaawansowanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!


Podręczniki do nauki języka niemieckiego

Pierwszym i niezbędnym elementem nauki języka niemieckiego są podręczniki, które wprowadzają w struktury gramatyczne, słownictwo oraz tajniki komunikacji w tym języku. Księgarnia oferuje wybór podręczników do nauki języka niemieckiego dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych uczniów szkoły średniej (liceum i technikum).

Są to sprawdzone i cenione przez uczniów i nauczycieli publikacje, które wprowadzają w podstawowe zagadnienia gramatyczne oraz słownictwo, jednocześnie zachęcając do rozmowy i komunikacji w języku obcym. Na najwyższym poziomie zaawansowania znajdziesz podręczniki, które skupiają się na doskonaleniu już wypracowanych umiejętności językowych, jak również na przygotowaniu do egzaminów certyfikatowych czy maturalnych z języka niemieckiego.

Żadna nauka języka obcego nie może się obyć bez praktyki. Dlatego Matfel oferuje również wybór zeszytów ćwiczeń, dzięki którym uczniowie mogą utrwalać i doskonalić swoje umiejętności językowe. Zeszyty ćwiczeń skupiają się na różnych zagadnieniach gramatycznych, takich jak przypadki, czasowniki czy struktury zdaniowe. Dzięki nim uczniowie mogą systematycznie praktykować i utrwalać zdobyte wcześniej wiedzę.


Materiały uzupełniające do nauki języka niemieckiego

W ofercie księgarni znajdują się również materiały uzupełniające, takie jak tablice do nauki języka niemieckiego, które pozwalają szybko powtórzyć określoną partię materiału czy zrozumieć niektóre zagadnienia językowe.

Gama opracowań i pomocy edukacyjnych do nauki języka niemieckiego sprawia, że każdy uczący się z pewnością znajdzie coś dla siebie w ofercie księgarni. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy efektywnej nauki języka niemieckiego!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7746 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
SUPER
2024-05-18
Profesjonalizm 100%. Mimo opóźnienia zamówienia o dzień, dostałam maila z wyjaśnieniami. Chętnie tu wrócę. Polecam
pixel