SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki psychologiczne

( ilość produktów: 2223 )

Książki - Psychologia : Popularnonaukowe

Psychologiczne książki to pozycje tworzone przez psychologów, trenerów życiowych, motywatorów, terapeutów, a także nierzadko „zwykłe osoby”, które w poradnikach dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór ciekawych książek psychologicznych. Nasz asortyment obejmuje zarówno najbardziej interesujące nowości, jak i sprawdzone pozycje, które już od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród czytelników. Dostępne książki psychologiczne stanowią ciekawą lekturę w zaciszu domowym, ale wiele z nich to również pozycje wykorzystywane na studiach psychologicznych czy filologicznych.

Książki na temat psychologii

Książka psychologiczna to również świetny pomysł na prezent. Pozwala nie tylko na przyjemne, ale i konstruktywne spędzenie wolnego czasu. Dzięki książkom z tej dziedziny wiele osób lepiej poznaje siebie - swoje emocje, wrażenia czy doświadczenia, a także swoich bliskich. Wydawnictwa tego rodzaju stanowią zatem nie tylko wspaniałą lekturę, ale również źródło wiedzy i rad dotyczących różnych dziedzin życia.

Książki psychologiczne o zróżnicowanej tematyce

W księgarni Matfel.pl znajdziesz dobre książki psychologiczne o zróżnicowanej tematyce. Oferujemy zarówno poradniki, jak i książki popularnonaukowe. Proponujemy książki psychologiczne o zachowaniach ludzkich, które pozwalają lepiej zrozumieć sposób działania otoczenia. Znajdziesz u nas też niejedną pozycję, która przedstawia zagadnienie stosunków międzyludzkich. To książki szczególnie polecane osobom, które czują się nieco zagubione w otaczającym je świecie, a także tym, które chcą po prostu lepiej zrozumieć innych ludzi i to, co nimi kieruje w różnych sytuacjach. Możesz zdecydować się na wybór książki psychologicznej, która w przystępny sposób tłumaczy ludzkie postępowanie, ale możesz wybrać także pozycje pisane z perspektywy psychologii społecznej, rozwojowej, poznawczej albo psychometrycznej. W ofercie mamy też pozycje dedykowane kobietom lub mężczyznom, a także osobom zmagającym się z konkretnymi problemami, np. chorobą alkoholową, anoreksją, bulimią czy nerwicą.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Wszystko poszło jak najbardziej sprawnie i szybko. Matfel to moja ulubiona księgarnia internetowa!
2024-03-01
Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuje.
pixel