DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Kalendarze na 2022 rok

( ilość produktów: 1093 )

Artykuły szkolne i papiernicze - Kalendarze

Kalendarze 2023

W tej kategorii pragniemy zaprezentować bogaty asortyment kalendarzy. Posiadamy kalendarze różnego rodzaju - zarówno kalendarz książkowy, jak i kalendarze ścienne w różnych formatach, z różną ilością stron i z najróżniejszymi okładkami czy grafikami bądź fotografiami wewnątrz. Tego rodzaju rozwiązanie bywa stylowe, atrakcyjnie wizualnie i umożliwia organizację swojego czasu oraz tworzenie ważnych notatek.


Kalendarze książkowe

Wśród naszych produktów można znaleźć między innymi kalendarze książkowe. Kalendarz książkowy to bardzo praktyczny przedmiot. Posiadają one nie tylko bardzo trwałe i ładne okładki, na które miło się patrzyć - warto zauważyć, że wybór okładki jest niezwykle ważny, ponieważ kalendarz towarzyszy nam przez cały rok, powinien więc bardzo podobać się osobie, która go używa. Wewnątrz takiej książki znajduje się sporo miejsca na notatki. Posiadamy kalendarze książkowe w formacie A5 i A6, które znakomicie mieszczą się do torebek, plecaków czy nawet kieszeni. Wewnątrz można znaleźć rozkład dzienny (jeden dzień na jednej stronie) lub tygodniowy (cały tydzień na dwóch stronach).


Kalendarz biurkowy

Zapewniamy także zróżnicowane kalendarze biurkowe. Tego typu rozwiązanie sprawdza się doskonale między innymi na biurku w pracy oraz w innych miejscach, w których warto umieścić niewielki kalendarzyk właśnie na biurku czy na stole przy którym się pracuje. Każda jedna strona prezentuje miesiąc z miejscem na niewielkie notatki. Znajdują się tam również atrakcyjne zdjęcia lub grafiki. W takim kalendarzu można w nich umieścić informacje o spotkaniach z klientami, urodzinach współpracowników, wyjazdach służbowych, przyjęciach firmowych itd.


Kalendarze ścienne

Warto zajrzeć do naszej księgarni, kiedy poszukuje się również kalendarza na ścianę. Świetnie sprawdzają się w domu. Pomagają i znacznie ułatwiają organizować życie domowe, ponadto umieszczone w widocznym miejscu mogą stanowić znakomitą ozdobę, ponieważ zwykle posiadają piękne fotografie dla każdego miesiąca (jeśli mowa o tych większych). Posiadamy niewielkie zdzieraki, które prezentują wyłącznie jeden dzień, a na odwrocie każdej kartki znajdują się różne treści, na przykład ciekawostki czy przepisy kulinarne. Oferujemy także zakup kalendarza jednoplanszowego - ma formę plakatu, jest duży i prezentuje cały rok. Najbardziej popularne są jednak wersje wieloplanszowe. W ich przypadku każdy miesiąc stanowi osobną kartę. Posiadamy również dwu- i trójdzielne, które umożliwiają jednoczesną prezentację dwóch lub trzech miesięcy (poprzedniego, bieżącego i przyszłego). Takie rozwiązania posiadają specjalną opaskę z okienkiem, które pozwala na zaznaczenie bieżącego dnia.


Księgarnia internetowa kalendarze

Matfel, czyli nasza księgarnia internetowa, kalendarze zapewnia różne. Wybierz najpierw rodzaj, który cię interesuje - książkowy, biurkowy czy ścienny. Później warto zwrócić uwagę na rozmiar i układ dat (dni mogą być w różny sposób rozpisane na kartkach - w wierszach lub kolumnach, na jednej stronie można znajdować się jeden dzień lub kilka, a nawet cały miesiąc), które najbardziej nam odpowiadają. Warto zauważyć, że w kalendarzach można znaleźć również wiele dodatkowych informacji, na przykład na temat wschodu i zachodu słońca, imienin czy świąt. Wybierz dla siebie lub swoich bliskich standardowe wydanie bądź rozwiązanie tematyczne (dla podróżników czy ogrodników). Kalendarze ułatwiają porządkować sprawy, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Efektywne planowanie pozwala zapanować nad swoim życiem i dzięki temu osiągnąć równowagę na co dzień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego zamówienia, ponieważ dotarło ono szybciej niż przewidywany termin dostawy.
2024-04-22
OK
pixel