! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Jaś i Małgosia - Książki

( ilość produktów: 2 )

Książki - Jaś i Małgosia : Bajki

Księgarnia Matfel oferuje najmłodszym czytelnikom kilka wersji książki Jaś i Małgosia. Głęboko zakorzeniona w kulturze przygoda Jasia i Małgosi to propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książka, której bohaterami są Jaś i Małgosia to dobra baza do rozmowy pomiędzy rodzicem a dzieckiem, bezcenna lekcja jak radzić sobie z trudnościami w życiu, a także ciepła opowieść z domieszką magii i odrobiny grozy.

Książeczka dla dzieci Jaś i Małgosia

Książka Jaś i Małgosia dostępna jest w księgarni Matfel także w wariancie pop-up. To ciekawe wznowienie pozycji znanej dorosłym już czytelnikom. Atrakcyjna forma wielowymiarowych ilustracji wzbogaca całą opowieść i wzbudza w dzieciach prawdziwy zachwyt.

Jaś i Małgosia to niesamowita historia opracowana przez braci Grimm, znana czytelnikom już od wielu pokoleń. Cieszymy się, że możemy zaproponować Klientom różne adaptacje książkowe tej opowieści, na które składają się kolorowe i szczegółowe ilustracje, starannie tłumaczenie oraz ekskluzywny format. Warstwa wizualna każdej książki dla dzieci zachwyca wysoką jakością. Ilustracje doskonale podkreślają także najistotniejsze wydarzenia całej opowieści, dzięki czemu mały czytelnik lepiej rozumie przesłanie książeczki o Jasiu i Małgosi.  

Książeczka Jaś i Małgosia

Książeczka Jaś i Małgosia to historia dla tych, którzy chcą wspólnie z pociechą poznać tę niesamowitą baśń. Książka Jaś i Małgosia to doskonały prezent dla dzieci, które lubią ciekawe opowieści, a jednocześnie nie boją się odrobiny grozy w tego rodzaju opowiadaniach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Słabe pakowanie, na szczęście zamówienie nie uszkodzone.
2024-06-16
jak zwykle super
pixel