DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki akademickie do finansów

( ilość produktów: 91 )

Podręczniki - Finanse : Akademickie

Finanse podręcznik

Szukasz dobrych podręczników akademickich o finansach? A może poszukujesz dobrego źródła wiedzy na temat finansów osobistych? Pragniesz w końcu zapanować nad domowym budżetem? A może myślisz, aby założyć firmę lub już jesteś właścicielem działalności gospodarczej i chcesz więcej wiedzieć o rachunkowości? Wszystkie potrzebne książki znajdziesz w tej kategorii! Posiadamy takie publikacje jak finanse podręcznik i bardziej szczegółowe między innymi finanse publiczne podręcznik czy finanse i rachunkowość podręczniki i nie tylko. Jeśli masz pytania, wątpliwości czy szukasz sprawdzonych informacji - sięgnij po książkę akademicką z pewną i sprawdzoną wiedzą. Tego rodzaju publikacje to profesjonalna wiedza w niskiej cenie. Dowiedz się cennych informacji na temat finansów!


Finanse i rachunkowość podręczniki

Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć bardzo zróżnicowane tytuły. Finanse i rachunkowość podręczniki opisują wiele ważnych zagadnień i objaśniają najważniejsze kwestie związane z finansami oraz rachunkowością. W takich publikacjach można znaleźć podstawowe informacje na temat inwestowania - zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej, finansów publicznych, finansów publicznych, firmowych czy tego, jakie są instrumenty finansowe. Po finanse podręcznik akademicki warto sięgnąć wtedy, kiedy chce się założyć firmę, podreperować swój budżet domowy, rozpocząć inwestowanie lub zapoznać się lepiej z obiegiem finansów w firmach itd. Każdy dobry (dot. finanse) podręcznik wyjaśnia najistotniejsze prawdy na temat zarządzania budżetem - zarówno firmowym, jak i tym domowym. Jak wiadomo nie jest to łatwe zadanie. Każdy człowiek i każda firma jest ma obowiązek uiszczać wiele różnych opłat czy podatków.


Finanse publiczne podręcznik

Oferujemy również publikacje na taki temat jak finanse publiczne. Podręcznik tego rodzaju to znakomite kompendium wiedzy dla osób, które na co dzień mają do czynienia z finansami publicznymi. W naszych publikacjach można się nieco dowiedzieć na temat gromadzenia dochodów oraz przychodów publicznych, wydawania środków publicznych, finansowania z budżetu państwa, zaciągania zobowiązań przy pomocy środków publicznych, zarządzania środkami publicznymi, zarządzania długiem publicznym czy rozliczanie się z budżetem UE.


Finanse osobiste

Zapewniamy również (nt. rachunkowość i finanse) podręcznik dotyczący finansów bankowych czy osobistych. Tego rodzaju książki przydają się nie tylko studentom ekonomii czy finansów, ale również i osobom, które chcą zapanować nad swoim budżetem domowym bądź firmowym. Zanim się zdobędzie odpowiednią wiedzę i umiejętności należy zapoznać się wcześniej z wieloma informacjami i prawem związanym z finansami. Pierwszym krokiem jest nauczenie się odpowiedniego zarządzania gotówką.


Finanse podręcznik - dla kogo?

Książki na temat finansów i rachunkowości są przeznaczone tak właściwie dla każdego. W końcu w szkole nikt nie uczy się tego, jak zarządzać finansami domowymi, ani też jak założyć firmę i radzić sobie z opłatami w jej przypadku.