DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Repetytoria z niemieckiego

( ilość produktów: 28 )

Nauka języków obcych - Repetytorium : Niemiecki

Repetytorium z języka niemieckiego - idealny sposób na opanowanie gramatyki

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą szybko i skutecznie opanować gramatykę niemiecką. Repetytorium z języka niemieckiego to zbiór reguł gramatycznych, ćwiczeń i przykładów, które pomogą Ci zrozumieć struktury języka niemieckiego oraz poprawić swoje umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania.

Repetytorium z gramatyki języka niemieckiego to nie tylko podręcznik dla początkujących, ale także dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w nauce języka niemieckiego. Dzięki temu, że zawiera zarówno proste, jak i zaawansowane zagadnienia gramatyczne, repetytorium z języka niemieckiego można stosować na każdym etapie nauki.

 

Repetytorium maturalne z języka niemieckiego - przygotuj się na egzamin

Repetytorium maturalne z języka niemieckiego to niezbędne narzędzie dla uczniów, którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego. Repetytorium z języka niemieckiego zawiera szczegółowe omówienie materiału gramatycznego, słownictwa oraz zagadnień związanych z kulturą i historią Niemiec, które mogą pojawić się na egzaminie.

W repetytorium maturalnym z języka niemieckiego znajdziesz również wiele praktycznych ćwiczeń, które pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Repetytorium z języka niemieckiego to także doskonały sposób na przypomnienie sobie materiału przed egzaminem, gdyż pozwala na szybkie przeglądanie i powtórzenie najważniejszych zagadnień.

 

Repetytorium ósmoklasisty język niemiecki z arkuszem egzaminacyjnym - przygotuj się na egzamin ósmoklasisty

Repetytorium ósmoklasisty język niemiecki z arkuszem egzaminacyjnym to idealne rozwiązanie dla uczniów, którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego. Repetytorium z języka niemieckiego zawiera wszystko, czego uczniowie potrzebują, aby osiągnąć sukces na egzaminie: od zasad gramatyki, przez słownictwo, aż po ćwiczenia i testy sprawdzające wiedzę.

Dzięki arkuszowi egzaminacyjnemu dołączonemu do repetytorium ósmoklasisty język niemiecki z arkuszem egzaminacyjnym, uczniowie mogą poznać strukturę egzaminu oraz sprawdzić swoje umiejętności w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Repetytorium z języka niemieckiego to doskonały sposób na zdobycie pewności siebie i wiedzy potrzebnej do zdania tego ważnego egzaminu.

Wszystkie te repetytoria z języka niemieckiego są nie tylko doskonałymi narzędziami nauki, ale także atrakcyjnymi materiałami do samodzielnej pracy. Starannie opracowane ćwiczenia, testy i przykłady ułatwiają naukę i pozwalają na stałe utrwalenie zdobytej wiedzy. Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją przygodę z językiem niemieckim, czy też jesteś już zaawansowanym uczniem, repetytorium z języka niemieckiego będzie Twoim niezawodnym przewodnikiem w świecie gramatyki niemieckiej.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Ok
2024-07-11
Szybko i sprawnie.polecam
pixel