DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Kucharz - Podręczniki

( ilość produktów: 3 )

Podręczniki - Kucharz : Branża gastronomiczna

Kucharz - podręcznik do nauki zawodu

Książki dla są niezbędne dla każdego, kto chce zostać kucharzem. Wśród naszych licznych publikacji na ten temat znajdują się pozycje wyjątkowe, wyróżniające się bogatymi treściami. Autorzy starannie przygotowują tego typu podręczniki i książki do potrzeb kursantów kształcących się w szkołach wyższych, zasadniczych szkołach zawodowych i szkołach policealnych. Książki zawierają niezbędne informacje na temat gastronomii i zawodu kucharza, a także wiele przydatnych wskazówek i porad, które na pewno pomogą w przygotowaniu się do pracy w branży gastronomicznej.

 

Kucharz podręcznik dla przyszłych profesjonalistów

Wielu przyszłych kucharzy (ale również tych pracujących obecnie w gastronomii) chciałoby zostać mistrzami kuchni. Bycie najlepszym w tej bardzo jest bardzo trudne. Wiąże się z jednej strony z przyswojeniem wiedzy o gotowaniu tej klasycznej, a z drugiej strony potrzebny jest otwarty umysł i chęć eksperymentowania, modyfikowania przepisów oraz tworzenia nowych. Potrzebna jest odpowiednia wiedza i doświadczenie oraz „to coś”. W naszej księgarni oferujemy podręczniki dla kucharzy, w tym, książki do zawodówki kucharz, czy książki do zasadniczej szkoły zawodowej kucharz.

 

Książka wzbogacona o liczne przykłady

Książki do zasadniczej szkoły zawodowej kucharz oraz inne książki dla kucharzy zawierają wiele przykładów i praktycznych wskazówek pomagających w nauce zawodu kucharza. Autorzy przygotowali szczegółowe instrukcje dotyczące wykonywania podstawowych czynności, które są niezbędne do wykonywania zawodu kucharza. Ponadto, książki zawierają liczne przykłady, które pomogą w praktycznym wykorzystaniu wiedzy zdobytej w szkole. Zostały napisane w przystępny sposób i zawierają wyjaśnienia i porady, które pomogą w osiągnięciu sukcesu w zawodzie kucharza. Autorzy starannie wykorzystują przystępny język i przystępne ilustracje do przybliżenia zagadnień związanych z branżą gastronomiczną.

 

Kucharz podręczniki i inne książki

Zapewnimy bardzo duży wybór książek. Oprócz podręczników możesz znaleźć u nas książki o domowej kuchni, o konfiturach, o pracowni gastronomicznej, a także szereg testów przygotowujących do egzaminów w zawodzie kucharza małej gastronomii lub technika organizacji usług gastronomicznych. Oferowane przez nas książki to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wymarzony zawód i zostać profesjonalnymi kucharzami. Książki dla kucharzy, kucharz podręcznik, kucharz gastronom książka, książki do zawodówki kucharz, książki do zasadniczej szkoły zawodowej kucharz - to wszystko znajdziecie Państwo w tej kategorii. Jeżeli znasz kogoś, kto pracuje w tym zawodzie, być może warto sprezentować mu jedną z takich książek? Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Zdecydowanie polecam, szybka dostawa
2024-05-18
Mankamentem jest że Ceneo wysyła prośbę o opinię zanim towary dotrą
pixel