SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki akademickie do fizyki

( ilość produktów: 23 )

Podręczniki - Fizyka : Akademickie

Fizyka podręcznik studia

Fizyka to przyrodnicza nauka zajmująca się badaniami nad przemianą energii i materii oraz oddziaływaniami między nimi. To niezwykle istotna dziedzina nauki. Nierzadko łączona jest z chemią, ponieważ posiadają one pewne punkty styczne. Chemia przejmuje niektóre teorie fizyczne - zwłaszcza te, które dotyczą związków chemicznych (z termodynamiki oraz mechaniki kwantowej). Fizykę dzieli się na teoretyczną oraz doświadczalną.

W tej kategorii prezentujemy fizyka podręcznik (studia) dla osób uczęszczających do szkół wyższych. Oferujemy bardzo różne rozwiązania dla studentów, między innymi takie jak podręcznik do fizyki (studia) z podstawowymi informacjami - dla osób, które mają w programie podstawowe zajęcia z fizyki, jak i bardziej zaawansowane tytuły dla studentów takich kierunków jak fizyka. Zapewniamy wybór najnowszych podręczników akademickich, które są wypełnione aktualnymi informacjami na najróżniejsze tematy. Posiadamy w sprzedaży także informatory oraz przewodniki niezbędne podczas nauki, a także i klasyczną literaturę dotyczącą różnych zagadnień z fizyki, którą do tej pory stosuje się na uczelniach.


Jaki podręcznik do fizyki (studia)?

Szukasz konkretny podręcznik do fizyki (studia)? Koniecznie zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem! Posiadamy wiele zróżnicowanych podręczników, katalogów, zbiorów zadań, wydań krytycznych czy repetytoriów przeznaczonych dla studentów fizyki czy chemii oraz matematyki, którzy mają w swoim programie co najmniej jedne zajęcia dotyczące podstawowych tematów, takich jak podstawy fizyki itd. Z pewnością mamy wszystko, czego szukasz.


Fizyka podręcznik studia - zagadnienia ogólne

Posiadamy w sprzedaży bardzo różne publikacje. Między innymi takie, które są poświęcone ogólnym zagadnieniom i podstawom. To niezbędny podręcznik dla studentów pierwszego roku fizyki, a także i dla osób, które uczęszczają wyłącznie na pojedyncze zajęcia z fizyki, ale same studiują takie kierunki jak matematyka czy chemia. Co ważne, podręcznik akademicki z podstawowymi informacji to także znakomite kompendium wiedzy dla przyszłego maturzysty, którzy szykuje się na egzamin z fizyki - zwłaszcza na poziomie rozszerzonym.

Każdy z naszych (fizyka) podręcznik studia został napisany przez wykwalifikowanych specjalistów w konkretnej dziedzinie. Takie tytuły posiadają pewną i sprawdzą (za pomocą licznych badań) informacje, które powinna znać każda osoba interesująca się zagadnieniami związanymi z fizyką.


Fizyka podręcznik (studia) dla zaawansowanych

Wśród naszych produktów można również znaleźć bardziej zaawansowane podręczniki. Fizyka podręcznik (studia) na poziomie zaawansowanym dotyka różnych kwestii, takich jak na przykład fizyka kwantowa, chemia fizyczna, termodynamika, astronomia, optyka, mechanika, elektryczność, teoria względności, fizyka jądrowa itd. Choć fizyka podręcznik dla zaawansowanych dotyczy bardziej skomplikowanych tematów, wszystko jest omówione w prosty i zrozumiały sposób dla kogoś, kto posiada już podstawowe informacje z zakresu tej dziedziny.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6927 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, to moje drugie zamówienie i szczerze polecam:)
2024-03-01
Dziękuję za szybką realizację zamówień. Polecam i będę wracać.
pixel