DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki akademickie do języków obcych

( ilość produktów: 132 )

Podręczniki - Języki obce : Akademickie

Podręczniki do nauki języków obcych

W tej kategorii zapewniamy akademickie podręczniki do nauki języków obcych. Posiadamy zarówno kursy dla osób początkujących - które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z danym językiem - a także i dla zaawansowanych użytkowników - którzy rozpoczynają naukę od razu od wyższego poziomu lub też studiują jakiś czas filologię obcą, ale nie tylko. Wśród naszych książek można znaleźć także takie, których na co dzień używa się podczas lektoratów na studiach.


Dla kogo podręczniki do języków obcych?

Dziś nauka języków obcych zaczyna się najczęściej już w przedszkolu, a czasami i nawet wcześniej, kiedy rodzice decydują się zapisać malucha, mającego mniej niż sześć lat, na kurs językowy. W szkole dzieci zwykle uczą się angielskiego bądź niemieckiego. Z czasem dochodzi kolejny język - hiszpański, francuski, włoski, rosyjski czy chiński. Podstawowym językiem, na którym kładziony jest największy nacisk podczas wszystkich lat szkolnej edukacji, a potem i na studiach wyższych (wyłączając z tego filologię obcą inną niż anglistykę), jest oczywiście język angielski. To język, który zdecydowanie najbardziej przydaje się w życiu poza szkołą - kiedy wyjeżdża się za granicę lub pracuje się w restauracji, hotelu bądź w międzynarodowej korporacji. Dobre podręczniki do nauki języka obcego stosuje się w klasach o profilu językowym czy na bardziej zaawansowanych i specjalistycznych kursach. Oferowane w tej kategorii podręczniki do języków obcych stosuje się przede wszystkim na zajęciach odbywających się na uczelni, ale i na różnego typu kursach. Posiadamy w sprzedaży zarówno książki do zajęć dla początkujących, jak i dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Wszystkie nasze materiały są przystosowane do osób na konkretnym poziomie znajomości języka. Zapewniamy bardzo różne podręczniki do nauki języka obcego. Z pewnością wśród naszych artykułów znajdziesz wszystko to, czego szukasz. Co ważne, takie podręczniki do nauki języków obcych mogą posłużyć również do samodzielnej nauki w domu. Warto jednak mieć na uwadze, że kontakt i rozmowy z kimś, kto włada danym językiem to nieoceniona pomoc podczas nauki. Lektor czy nauczyciel nie tylko wyjaśni wszelkie zawiłości i odpowie na wszystkie pytania, ale również wytłumaczy, jak powinno się wymawiać poszczególne litery czy sylaby, a także podpowie, jak mówi się dzisiaj na co dzień w kraju, w którym mieszkańcy porozumiewają się w języku, który nas interesuje.


Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

Nauka języków obcych ma wiele zalet. Warto zauważyć, że podręczniki do języków obcych znacznie poprawiają ten proces. Zaś sama nauka obcego języka ma pozytywny wpływ na pamięć i koncentrację. Dzięki znajomości języka na wysokim poziomie można pracować za granicą bądź w międzynarodowym przedsiębiorstwie. Można również bez problemu podróżować po świecie, a także oglądać filmy i czytać książki w oryginalne.


Kto pisze podręczniki do nauki języków obcych?

Wszystkie oferowane w naszej księgarni internetowej podręczniki do nauki języków obcych zostały stworzone przez specjalistów - native speakerów bądź osób, które znają dany język na najwyższym poziomie i czynnie go uczą innych osób. Jeśli szukasz wysokiej jakości podręczniki do nauki języków obcych - koniecznie sprawdź nasz asortyment.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
2024-04-22
Szybka wysyłka, towar w idealnym stanie, polecam!
pixel