DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Poradniki psychologiczne

( ilość produktów: 983 )

Książki - Psychologiczne : Poradniki

Poradniki psychologiczne

Rozwój osobisty, coaching, zmiana przyzwyczajeń i nawyków, naprawa relacji z bliskimi, znalezienie prawdziwej miłości - dobre poradniki psychologiczne zyskują co roku coraz większą popularność wśród czytelników na całym świecie, a także w Polsce. Warto zauważyć, że książki poradniki psychologiczne to gatunek, który jest wybierany najczęściej w naszym kraju, zaraz po kryminałach, powieściach fantastycznych i romansach. Najwyraźniej coraz więcej osób chce zapoznać się z tajemnicami ludzkiej psychiki i chcą także dowiedzieć się, jak pozbyć się swoich problemów, w jaki sposób osiągnąć sukces w relacjach międzyludzkich, jak zmienić negatywne nawyki, jak stać się lepszą wersją samego siebie i jak zdobyć oraz rozwinąć umiejętności, które sprawią, że staniemy się sympatyczni i lubiani przez innych. Pragniesz zmienić swoje życie na lepsze? Potrzebujesz podpowiedzi specjalistów z dziedziny psychologii? W szerokim asortymencie księgarni Matfel z pewnością każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Oferujemy wysokiej jakości książki psychologiczne, które są napisane przez ekspertów z danej dziedziny. Propozycje w naszej ogromnej ofercie to między innymi książki z zakresu coachingu, mindfulness, rozwoju osobistego, relacji damsko-męskich, komunikacji międzyludzkiej, rodzicielstwa, medytacji, rozwiązywania problemów oraz wielu innych kluczowych kwestii, z którymi każda dnia boryka się ogromna ilość osób na całym świecie.

Dobre poradniki psychologiczne

Świat emocji i myśli jest niezwykle fascynujący, jednak psychologia nie jest łatwą dziedziną i nie powinno się w niej błądzić po omacku. Książki poradniki psychologiczne to pewien rodzaj niezbędnych pomocy, które skutecznie pomagają budować poprawne relacje międzyludzkie, poprawić swoje samopoczucie lub znaleźć miłość. Najlepsze poradniki psychologiczne umożliwiają zrozumieć lepiej innych, ale i samych siebie. Oferowane przez nas książki o psychologii są napisane zrozumiałym i literackim językiem, dzięki temu poradniki te są łatwe i przyjemne w odbiorze. Dobry poradnik wcale nie musi być napisany specjalistycznym i naukowym żargonem - gdyby jednak tak było, pozycja byłaby odpowiednia jedynie dla naukowców, a dla zwykłych osób, szukających rozwiązań swoich problemów, byłaby po prostu niezrozumiała.

Dlaczego warto czytać poradniki na temat psychologii?

Osoby, które zapoznają się z badaniami i zagadnieniami związanymi z psychologią, a także i sposobami radzenia sobie z różnymi problemami, stają się znacznie bardziej świadome kłopotów oraz codziennych i często nieświadomych działań, z jakimi każdego dnia człowiek styka się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Umiejętność rozpoznawania intencji rozmówców czy ich pułapki, które ostatecznie mają na celu na przykład manipulować naszym zachowaniem. Właśnie z tego powodu poradniki o takiej tematyce cieszą się dużą popularnością.

Poradniki psychologiczne bestsellery

Najlepsze poradniki psychologiczne to zwykle kultowe pozycje, które zostały wydane wiele lat temu

Jeśli chodzi o poradniki psychologiczne bestsellery, czytelnicy szczególnie doceniają:

  • "Potęgę podświadomości" - książka ta została wydana już w latach 60. i od tamtej chwili zmieniła sposób myślenia milionów ludzi, i co za tym idzie, także i życie;
  • "Siłę nawyku" - która pokazuje jak zmienić nawyki, które towarzyszą nam od lat;
  • "Czułą przewodniczę" - czyli doceniony w ostatnich latach poradnik dla kobiet, którego autorka podpowiada jak, niezależnie od wieku, wprowadzić zmiany w życiu i w końcu być szczęśliwą;
  • "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" - która została po raz pierwszy opublikowana w 1985 roku. Książka ta uczy, jak wyleczyć się z ciągłego zamartwiania i jak zacząć się cieszyć swoim życiem.