DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Książki techniczne po angielsku

( ilość produktów: 8239 )

Książki obcojęzyczne - Technika : Angielski

Książki technika po angielsku - szeroki wybór na studentów, specjalistów i pasjonatów techniki i języka angielskiego

Książki o technice po angielsku są niezwykle ważne dla osób chcących poszerzać swoją wiedzę z zakresu nauk technicznych, zarówno studentów, jak i profesjonalistów. Dla tych, którzy preferują naukę w języku angielskim, księgarnia Matfel.pl oferuje bogaty wybór książek technicznych w tej właśnie formie.

 

Podręczniki o technice po angielsku dostępne na Matfel.pl

Dobrej jakości podręczniki są niezastąpionym źródłem wiedzy dla studentów techniki. Jeżeli lubisz uczyć się w języku angielskim, na Matfel.pl znajdziesz podręczniki o technice w tej właśnie formie. Oferujemy szeroki wybór pozycji, które pomogą Ci zgłębić wiedzę w zakresie inżynierii, elektrotechniki, budownictwa i wielu innych dziedzin technicznych.

 

Książki techniczne dla studentów po angielsku – nasza oferta

Studenci technicznych kierunków często muszą korzystać z literatury w języku angielskim, aby rozwijać swoje umiejętności i zdobyć niezbędną wiedzę do swoich studiów. Na Matfel.pl znajdziesz szeroki wybór książek technicznych właśnie w tej formie. Od podstawowych podręczników do bardziej zaawansowanych pozycji - mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać swoje umiejętności techniczne.

 

Książki techniczne dla inżynierów po angielsku – publikacje dla specjalistów i naukowców

Inżynierowie pracują w dziedzinach, które wymagają nieustannego poszerzania wiedzy i nauki. Dlatego też dostęp do książek technicznych w języku angielskim jest niezwykle ważny. Na Matfel.pl znajdziesz szeroki wybór książek technicznych dla inżynierów, które pokrywają wiele dziedzin, takich jak mechanika, automatyka, chemia czy programowanie. Dzięki nim będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę i rozwijać swoje umiejętności zawodowe.

 

Polecane książki technika po angielsku

1. "Introduction to Engineering: An Assessment and Problem-Solving Approach" autorstwa Edwarda Socknesa - ta książka to doskonałe wprowadzenie w nauki inżynieryjne dla studentów, którzy chcą zrozumieć podstawowe koncepcje inżynierii.
2. "Electrical Engineering Principles and Applications" autorstwa Allana R. Hambleya - ta książka zapewnia kompleksowe pokrycie podstawowych zasad elektrycznych. Stanowi doskonałe źródło wiedzy zarówno dla studentów jak i pracujących inżynierów.
3. "Mechanics and Thermodynamics of Propulsion" autorstwa Philipa G. Hilla - ta książka jest niezwykle przydatna dla inżynierów zajmujących się lotnictwem i astronautyką. Zawiera dogłębną analizę mechaniki i termodynamiki silników rakietowych.
4. "Chemical Process Control: An Introduction to Theory and Practice" autorstwa Georgea Stephanopoulosa - ta książka jest niezwykle pomocna dla inżynierów chemicznych. Umożliwia zrozumienie i implementację zaawansowanych technik kontroli procesów.

Wszystkie powyższe książki technika po angielsku oraz wiele innych możesz znaleźć na Matfel.pl. Zapewniamy szeroki wybór literatury technicznej w języku angielskim dla studentów, inżynierów i wszystkich zainteresowanych naukami technicznymi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
2024-05-17
Wszystko super, jedynie folia zabezpieczająca książki była rozdarta. Książki w stanie idealnym. Szybka realizacja zamówienia.
pixel