! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Technik hotelarstwa - Podręczniki

( ilość produktów: 51 )

Podręczniki - Technik hotelarstwa : Branża turystyczno-hotelarska

Kim jest technik hotelarstwa?

Technik hotelarstwa to zawód zaufania publicznego, który koncentruje się na obsłudze gości hotelowych i organizacji imprez. Przede wszystkim technicy hotelarstwa są odpowiedzialni za zarządzanie obiektem hotelowym i zapewnianie gościom najwyższych standardów usług. Poza tym technicy hotelarstwa mają wiedzę na temat wszelkich aspektów hotelarstwa, w tym kontaktów, kuchni i sprzedaży. Aby uzyskać tytuł technika hotelarstwa, należy ukończyć szkołę średnią lub technikum hotelarskie. Nie jest to zawód łatwy i wymaga przyswojenia dużej ilości wiedzy, a także nabywania jej w trakcie pracy, gdyż wiele zasad i przepisów ulega ciągłym zmianom.

 

Podręczniki dla techników hotelarstwa

Technik hotelarstwa podręczniki są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc studentom w zrozumieniu zasad zarządzania obiektem hotelowym. Podręczniki zawierają informacje na temat zarządzania budżetem, zarządzania zasobami i finansami, monitorowania jakości usług, tworzenia strategii i rozwoju, planowania i organizacji wydarzeń oraz wielu innych tematów. Podręczniki do technikum hotelarskiego są również udostępniane w formie elektronicznej, co pozwala studentom na łatwy dostęp do treści.

 

Wsip podręczniki technik hotelarstwa

Wsip podręczniki technik hotelarstwa to kompleksowy zestaw materiałów edukacyjnych, które mają na celu pomóc studentom technikum hotelarskiego w nauce. Materiały edukacyjne zawierają informacje o kluczowych koncepcjach z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży, finansów, organizacji, technologii oraz innych ważnych tematów. Książki, filmy edukacyjne, infografiki i inne materiały edukacyjne dostarczane przez Wsip są przygotowane przez ekspertów w tej dziedzinie, aby ułatwić uczniom technikum hotelarskiego zrozumienie tematów związanych z techniką hotelarstwa.

 

Książki do nauki zawodu technik hotelarstwa

Podstawy turystyki, zabiory zadań i repetytoria, usługi recepcyjne, prowadzenie dokumentacji hotelowej, obsługa gości hotelowych, organizacja i funkcjonowanie hoteli, a także prawo w turystyce i hotelarstwie to tylko niektóre zagadnienia, z którymi można spotkać się przeglądając pozycje w dziale Technik hotelarstwa – podręczniki. Dzięki książkom do nauki zawodu technik hotelarstwa student może zdobyć wiedzę potrzebną do wykonywania tego zawodu, a także uzyskać certyfikaty potwierdzające jego umiejętności. Książki z tego działu można zakupić także jako prezent dla osób pracujących w tym zawodzie lub chcących zdać wszystkie egzaminy uprawniające do wykonywania zawodu. Z pewnością ucieszą się z praktycznego prezentu. W naszej księgarni wciąż rozszerzamy ofertę, aby każdy mógł znaleźć pozycję najlepszą dla siebie w doskonałej cenie i jakości. Życzymy udanych zakupów! W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Szybkość realizacji, cena - wszystko super
2024-05-28
Super
pixel