DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Programy komputerowe - Multimedia

( ilość produktów: 40 )

Multimedia - Programy komputerowe

Oryginalne programy komputerowe

Księgarnia Matfel to również sklep internetowy z programami komputerowymi. W naszej bogatej ofercie można znaleźć bardzo zróżnicowane programy komputerowe do nauki i hobby, które mogą się przydać zarówno dorosłym, jak i dzieciom.


Gry interaktywne dla dzieci do nauki

Wśród naszego asortymentu można znaleźć programy komputerowe dla dzieci do nauki czytania, pisania i liczenia, ale nie tylko. Posiadamy również rozwiązania interaktywne wspierające małe dzieci podczas nauki mowy czy poprawnego wymawiania głoski ?R?. Oferujemy także specjalny trening słuchu, który pomaga w rozróżnianiu poszczególnych głosek. Zapewniamy także skuteczny program, który jest znakomitym wsparciem podczas nauki poprawnej wymowy i pozbywania się wad, takich jak seplenienie czy jąkanie. Posiadamy również programy, które umożliwiają zapoznać się z najróżniejszymi obrazami i dźwiękami. Z kolei starszym dzieciom oferujemy programy komputerowe, które pozwalają im się odpowiednio przygotować do egzaminu ósmoklasisty bądź na maturę. Zapewniamy również gry i zabawy biblijne dla najmłodszych, które poszerzą ich wiedzę na temat religii.


Programy do projektowania

Dla miłośników architektury, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu mamy specjalne programy do projektowania. Tego typu rozwiązania nie tylko sprawiają przyjemność twórczym osobom, ale pozwalają również rozwijać wiele cennych zdolności, takich jak kreatywność czy zmysł estetyczny. Po taki program powinny również sięgnąć osoby, które wiążą swoją przyszłość ze studiami architektonicznymi bądź chcą jak najlepiej przygotować się do przyszłego remontu.


Sklep internetowy z programami komputerowymi

W naszym szerokim asortymencie można znaleźć tylko i wyłącznie legalne programy z odpowiednimi certyfikatami, które zapewniają pewne, stabilne i całkowicie bezpieczne działanie. To właśnie jakość oprogramowania ma wpływ niezawodność programu komputerowego, jego skuteczność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze programy komputerowe charakteryzuje najwyższa jakość, właściwe wykonanie i odpowiednie zabezpieczenia - należy zawsze decydować się na zakup licencjonowanych programów komputerowych (nawet jeśli chce się nabyć najbardziej podstawowe programy komputerowe). Taki zakup wiąże się z wieloma zaletami dla użytkownika. Kiedy posiada się legalne oprogramowanie posiada się również licencję, która jest gwarancją stabilnej pracy i bezpieczeństwa podczas użytkowania danego programu. Warto również zauważyć, że oficjalne programy komputerowe są całkowicie wolne od wirusów i nie mają złośliwego wpływu na sprzęt, który używamy. Kiedy korzystamy z programu możemy więc mieć pewność, że w razie problemów czy awarii otrzymamy wsparcie techniczne producenta. Ponadto jesteśmy pewni, że przestrzegamy praw autorskich w przypadku zakupionego produktu, ponieważ programy komputerowe, które można zakupić, stanowią przedmiot objęty prawami autorskimi. Użycie takiego oprogramowanie bez odpowiedniej licencji jest niezgodne z prawem. Korzystanie z programów jest możliwe wyłącznie za zgodą tej osoby, która posiada prawo majątkowe, a zgodę "zyskuję się" właśnie dzięki zakupowi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Ok
2024-07-11
Super
pixel