SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do języka polskiego dla zasadniczej szkoły zawodowej

( ilość produktów: 12 )

Podręczniki - Język Polski : Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Podręcznik do języka polskiego - szkoła zawodowa

Język polski to jeden z najważniejszych przedmiotów na każdym poziomie nauczania. Jest to przedmiot obowiązkowy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo podręczniki do języka polskiego szkoła zawodowa. Są to wyjątkowo ciekawe i wartościowe pozycje z bogatymi zbiorami zadań i ćwiczeń służących rozwijaniu umiejętności językowych. W podręcznikach znajdą Państwo szeroki wachlarz zagadnień z gramatyki, leksyki i konstrukcji językowych, które podnoszą poziom językowy. Książki są skierowana do uczniów szkół zawodowych.

 

Język polski - Zasadnicza Szkoła Zawodowa Operon

Język polski - Zasadnicza Szkoła Zawodowa Operon to jeden z dostępnych podręczników dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej, który został opracowany z myślą o uczniach szkół zawodowych. Jest to kompleksowa pozycja, która obejmuje zagadnienia z zakresu słownictwa, gramatyki oraz poprawnej pisowni. Podręcznik został podzielony na cztery części: podstawowe informacje, komponenty języka, wyrażenia i konstrukcje językowe oraz wyrażenia i konstrukcje językowe w kontekście. Każda część została wyposażona w szczegółowe informacje, przykłady i ćwiczenia o różnym poziomie trudności.

 

Zrozumieć Świat - Język Polski Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Zrozumieć Świat - Język Polski Zasadnicza Szkoła Zawodowa to kolejny podręcznik dla zasadniczej szkoły zawodowej, który cechuje się bogatymi treściami i ciekawymi ćwiczeniami. Książka składa się z czterech modułów. Każdy moduł jest wyposażony w szczegółowe informacje, przykłady i ćwiczenia o różnym poziomie trudności. Moduły składają się z tematów: gramatyka, leksyka, konstrukcje językowe oraz konteksty językowe. Książka dostarcza wiedzę w sposób logiczny i przejrzysty.

 

Świat wokół nas - Język Polski Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Świat wokół nas - Język Polski Zasadnicza Szkoła Zawodowa to następny, bardzo ciekawy podręcznik dla zasadniczej szkoły zawodowej, który zawiera szczegółowe i interesujące treści dotyczące języka polskiego. Podręcznik jest przystosowany do potrzeb uczniów szkół zawodowych.

Zadbaliśmy o to, aby w tej kategorii znalazło się wiele podręczników – wiemy, że różne szkoły, mają różne wymagania co do podręczników, a my chcemy, aby każdy znalazł u nas odpowiednią pozycję. Oprócz podręczników, znajdują się w tym dziale kompendia wiedzy z zakresu języka polskiego, zadania i testy, porównania fragmentów utworów i wiele, wiele innych pozycji, które mogą przydać się podczas edukacji w szkole średniej, w tym w szkole zawodowej. Zachęcamy do zapoznania się z książkami w dziale: Zasadnicza Szkoła Zawodowa Język polski.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Wszystko poszło jak najbardziej sprawnie i szybko. Matfel to moja ulubiona księgarnia internetowa!
2024-03-01
Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuje.
pixel