DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Pomoce edukacyjne do przyrody dla klas 4-6

( ilość produktów: 15 )

Podręczniki - Przyroda : Podstawowa 4-6

Pomoce szkolne przyroda

Przyroda to przedmiot obejmujący treści z zakresu biologii, chemii, fizyki oraz geografii. W naszej ofercie znajdują się liczne pozycje, które wspomagają proces nauczania tego przedmiotu. Pomoce szkolne przyroda pozwalają na efektywne przyswajanie nawet skomplikowanych treści. W ofercie sklepu Matfel znajdziesz bogaty wybór produktów niezbędnych do przeprowadzenia zajęć z przyrody. Wśród dostępnych produktów znajdziesz karty pracy, pomoce edukacyjne, a także zestawy do ćwiczeń. Wszystkie oferowane przez nas produkty są odpowiednie dla uczniów szkół podstawowych, klasy 4-6.

 

Karty pracy przyroda

Karty pracy przyroda to świetne narzędzie do wspomagania nauki. Produkty dostępne w naszym sklepie Matfel, to karty pracy, które są bardzo przydatne do ćwiczeń z zakresu przyrody. Karty zawierają zadania z przyrody, które ułatwią uczniom zrozumienie danego zagadnienia, jak również przygotują ich do sprawdzianu.

 

Pomoce edukacyjne przyroda klasa 4-6

Pomoce edukacyjne przyroda klasa 4-6 to produkty, za pomocą których uczeń może przygotować się do lekcji, a nauczyciel może przeprowadzić ciekawe zajęcia. W sklepie Matfel znajdziesz bogaty wybór produktów wykorzystywanych na lekcjach z przyrody. Możesz zakupić między innymi: modele anatomiczne, tablicę i kredę, globus, a także książki i gry edukacyjne.

 

Pomoce do przyrody 4-6

Pomoce do przyrody 4-6 to produkty, które są niezbędne do prowadzenia zajęć w szkole podstawowej. Oferujemy wiele produktów, które pomogą w przeprowadzeniu zajęć z przyrody. Do najczęściej wybieranych produktów zaliczają się: zestawy do eksperymentów, mikroskopy, karty pracy, gry edukacyjne, a także modele anatomiczne. Oferowane przez nas pomoce edukacyjne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i bezpieczne.

Przyroda jest bardzo interesującym przedmiotem. Dzieci i młodzież uczą się wielu interesujących rzeczy o otaczającym ich świecie. Dzięki dostępnym pomocom do nauki przyrody, uczniowie będą mogli czerpać ogrom wiedzy, która będzie podana w sposób nie tylko ciekawy, ale też czasem zabawny. Zdecydowanie dużą popularnością cieszą się karty graficzne, układy okresowe pierwiastków w różnych formatach czy też tablice szkolne, w których zgromadzono najważniejsze zagadnienia z konkretnego obszaru wiedzy.

Staramy się, aby nasza oferta była bogata w różnorodne książki i pomoce, tak, aby każdy mógł znaleźć pozycje idealne dla swoich potrzeb. Jeżeli masz pytania, napisz do nas, chętnie odpowiemy. Mamy nadzieję, ze spełniamy Państwa oczekiwania!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
ograniczona ilość opcji przesyłki i odbioru zamówionych produktów, dodatkowo większość opcji jest płatna.
2024-05-17
Wszystko super, jedynie folia zabezpieczająca książki była rozdarta. Książki w stanie idealnym. Szybka realizacja zamówienia.
pixel