DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka rumuńskiego

( ilość produktów: 4 )

Nauka języków obcych - Rumuński

Dla tych, którzy planują podróż do malowniczej Transylwanii, internetowa księgarnia matfel.pl przygotowała rozmówki, językowe ćwiczenia, słowniki i inne książki do nauki języka rumuńskiego. Z ich pomocą opanujesz podstawowe wyrażenia, poznasz popularne słówka i nauczysz się ich wymowy. Znajdziesz tutaj także podręczniki, które pomogą w doskonaleniu języka i książki dla początkujących, którzy chcą uczyć się metodycznie.

Rozmówki do nauki języka rumuńskiego dla turystów

Jeśli planujesz wyjazd do Rumunii i chcesz poznać językowe podstawy, by bez problemu porozumieć się na ulicy, zapytać o drogę, zrobić zakupy, załatwić nocleg lub poradzić sobie z zakupem biletów, skorzystaj z naszej oferty na rozmówki polsko-rumuńskie. Dzięki nim nauka języka rumuńskiego, przynajmniej w jego wąskim, niezwykle praktycznym zakresie, nie powinna sprawić dużych trudności nikomu, również osobom, które z tym językiem nigdy wcześniej nie miały nic wspólnego. Książki do nauki języka rumuńskiego dla turystów, umożliwią poznanie podstaw gramatyki i słówek, które zwykle pojawiają się w codziennych rozmowach i które mogą się przydać podczas wakacyjnego wyjazdu lub delegacji.

Słowniki i inne książki do nauki języka rumuńskiego

Z myślą o uczniach, studentach i dorosłych, którzy chcą poznać piękny język rumuński, nasz sklep przygotował słowniki, rozmówki i tradycyjne podręczniki z ćwiczeniami dla początkujących. Podobnie jak inne książki do nauki języka obcego, również prezentowane pozycje pomogą poznać słownictwo i gramatykę, uczą gotowych wzorów konwersacyjnych, a dzięki dołączonym materiałom audio, pomagają w doskonaleniu wymowy. Książki do nauki języka rumuńskiego pomogą w treningu wszystkich językowych kompetencji, od czytania i pisania zaczynając, a na słuchaniu ze zrozumieniem i mówieniu kończąc.

Poznaj zbiorowe wydania popularnych rozmówek polsko-rumuńskich, zamów słownik lub sięgnij po inne interesujące Cię książki do nauki języka rumuńskiego. Gorąco zachęcamy do ich zakupu osoby wybierające się na wczasy do Rumunii, a także wszystkich tych, którzy chcą poznać wyjątkową, bałkańską gałąź języków romańskich.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8311 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Super kontakt i profesjonalizm.
2024-07-21
Wszystko super, zgodnie z informacjami.
pixel